bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par Foruma Moderatoru / Administratoru.
10
1
topic
[Sudziba] medorators Markuez
pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 17:18

Tavs lietotājvārds: pagarinatajs

Foruma Moderatora / Administratora lietotājvārds: Markuez

Foruma Moderatora / Administratora pārkāpums: centas izbraukt no viena gravja par warning un sanesa pa ledu otra gravi. Oksfordas Asocietais profesors Markuez doma, ka mans ieraksts tema https://mta.kick.lv/forums/topi…na/?post=59624 neatbilst 3.4. noteikumam.

Pierādījumi no pārkāpuma veikšanas: https://prnt.sc/z8b4jy

Vēlamais sods Foruma Moderatoram / Administratoram: piedalities enudiena.lv virtualaja ekskursija https://enudiena.lv/jaunumi/sog…ijam-uznemumos

Komentāri: tatad ja. pagarinatajs saja tema veica to pasu slaveno ierakstu, kas bija jautajuma forma un skaneja sadi "tas ir narrative vai press release?" pirmaja instance pagarinataja sudziba tika overruled. ko foruma zuliki izdoma? vini izdoma, ka lai nebutu vainigi atri japasiverejas pa noteikumiem un jasamekle kkas savadaks, lai nomierinatu sasapejusos problemu. risinajums tika sekmigi atrasts! galeja lasijuma pagarinatajs ir parkapis 3.4., kas nozime "3.4. Aizliegts veikt postu ar saturu, kurš neatbilst topika prasībām.". Seit atkal pagarinatajam rodas jautajums. Kur varu apskatit temas postosanas prasibas, LAI VINAS TIKTU IEVEROTAS? 

esmu 200% dross, ka tulities ieradisies zandarmija un teiks, ka ir 3.4.1 kas apgalvo, ka "3.4.1. Aizliegts nomelnot frakcijas autora topiku ar liekiem komentāriem (shit postiem), atļauts izteikt savu viedokli neaizskarot autoru vai tā biedrus.". Diemzel jaatzist, ka jautajums nav apgalvojums, tadejadi tas nekada veida nevar but aizskaross, jo jautajuma teikuma merkis ir NOSKAIDROT, nevis izdarit secinajumus.

Pēdējo reizi rediģēja pagarinatajs, 2021. gada 12. februārī, 17:19.
CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 4. maijā, 15:59
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 18:59
0
post

Cienītais pagarinātāj un cienītā kick.el vē administrācija. 

Nevēlos iesniegt papildus velvienu sūdzību šim pirktenim, tādēļ es atļaušos vienkārši norādīt to, ka man arī uzlika nepatiesu :(

Pierādījumi augstākajai latvijas republikas tiesai tiks norādīti apakšā.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 12. februārī, 19:00.

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 21:11
3
post

Kreker mans dārgais, ja tu būtu nedaudz gudrāks kā tu esi tagad tad spētu saprast un irraudzīt ka iepriekšējais wp tika iedots kļūdaini, jeb tika sajaukts pārkāpuma punkts un to wp esmu jau sen tev noņēmis un piešķīris vajadzīgo kā man to lika darīt mana "priekšniecība".

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

CarD
Lietotājs+
579 atbildes forumā
Online: 20d 9h 15m
Redzēts 4. maijā, 15:59
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 21:12
0
post

Tas nemaina faktu, warnings tika uzlikts? - Jā

Domāju, ka visus tavus izsniegtos warningus varētu dzest ara.

Pēdējo reizi rediģēja CarD, 2021. gada 12. februārī, 21:27.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0