bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
4
3
topic
[Spēļu Pārzinis] Tominsh
Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 03:21

 

Vajadzīgās prasības, lai kandidētu uz uzrauga amatu

Ar X atzīmē prasības, kuras esi izpildījis/-usi

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [x  ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ - ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ]


Anketa

Vārds: Toms

Vecums: 15

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir):  Dexay

Izveidoto personāžu saraksts:  Mindaugas Banys - LSPD ,Marshall Doherty - Bezdarbnieks ,Thomas Abawi-LSPD

Pieredze šāda veida amatā: Pieredze kā RP Skolotājam man nav nekādas grūtības, tādēļ vēlos pamēģināt kaut ko jaunu. Aptuveni izprotu RP Skolotāja darbus un tā funkcijas. Esmu griezies uz šo komūnu, lai bagātinātu RP skolotāja pieredzi, pa lielam vēlos testēt šo grūto darbu.

Pieredze lomuspēles jomā: Mana pieredze lomuspēles jomā ir diez ko liela, aptuveni 3-4 gadi , spēlējis esmu dažādos Roleplay serveros , ir bijušas nelielas pauzes, bet tas nav ietekmējis manas Roleplay prasmes.

Servera /history ekrānšāviņš:  https://prnt.sc/wno1hs 

Motivācijas vēstule: Atsaucoties uz jūsu Spēļa Pārziņa atvērto amatu, rakstu pieteikumu. Tātad, serveri esmu iepazinis ļoti labi, apzinos kā viss strādā, kā pašam ir jāstrādā statusā, ir bijusi pieredze iekš citiem projektiem. Personīgi man ikdienā nav ko darīt īsti, tapēc vēlētos pavadīt laiku iekš šī komūna spēlējot to, atveidojot lomuspēli, pieskatot serveri no pārkāpējiem noteikumu, pa lielam arī apmācīt kuriem ir grūtības ar lomuspēles atveidošanu. Varbūt mani daudzi nezināt. Kā jau teicu ka esmu ļoti labi informēts par servera notikumiem, par to kā viss tur notiek, par spēlētājiem, spēja ļoti draudzīgam būt man ir, ar administrācijas komandu sadarboties nebūs problēmu domāju. Nebūšu arī tas, kas saka, ka pacels RP līmeni, ja iegūs GM amatu, jo pacelt RP līmeni ir pārāk sarežģīti, ja cilvēki paši negrib mācīties. Iepriekš ar administrāciju neesmu strīdējies, nebūšu problēma citiem, nenodarbojos ar neko ārpus skolas, tādēļ būs daudz laika uz rokas, kuru varēšu pavadīt mta. Spēšu dot labus padomus citiem, kā arī varēšu atvēlēt laiku savam RP. Mana GM klātbūtne nevienu slikti neietekmēs. Manuprāt, esmu sevi pierādījis no labās puses, ka esmu uzticams ar GM amatu un pienākumiem. Ar savu pieredzi spēšu cilvēkiem palīdzēt RP jautājumos, kā arī pats bagātinot savējo. Pat, ja būs vajadzība, spēšu pielāgoties situācijai ļoti ātri un spriest loģiski, jo tas ir nepieciešams sava pienākuma veikšanai situācijās. Es esmu cilvēks ((mainijies uz labo pusi)), kas izdarīs visu, ko vien var iespēt un esmu ļoti precīzs darbos, kurus daru. Esmu komunikabls cilvēks, tādēļ mācēšu runāt ar cilvēkiem iekš servera. Spēju pielāgoties jaunām un dažādām lietām, un esmu gatavs apgūt visu , kas ir nepieciešams šim amatam. Uzskatu to, ka šis serveris attīstās tikai uz priekšu, tādēļ vēlos pavadīt šeit lielāko daļu savu brīvo laiku un ieguldīt daudz darba. Māku zaudēt sakāvēs, bet cīņās es nepadošos. Esmu patstāvīgs cilvēks, tādēļ visu, ko vajadzēs iemācīšos patstāvīgi. Zinu no sākuma man būs grūti, bet es centīšos un cīnīšos, lai varētu pavilkt statusu, komandas kuras es nezinu iemācīšos, pārējais jau aizies uz priekšu, bez nekādām, liekām problēmām.

Paldies par sapratni!

Ar  cieņu: Tominsh

 

 

 

 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 03:23
1
post

Tikko nesen aizgājāt visi prom no kicka, Tu, fleksis, urbis un visi pārējie, aizgājāt jo dabujāt statusu un es jau biju teicis, kad atnāksiet atpakaļ uzreiz, kā pazaudēsiet statusu, aizvakar vel saucāt cilvēkus, Discord visi voice teicāt, lai nāk tajā projektā un iedod naudu kas ir iekš tā projekta, pectam atdos kikā un arī pāris cilvēki tā darīja, precīzāk sakot, nevēlos redzēt Tevi iekš sastāva, sāk likties, kad skrien tikai pēc statusa.

Sorry vecīt, bet ir kā ir, ja izcelsies ar kautko, es ielikšu rekomendāciju, pagaidām neko citu kā skraidīšanu, nesaprašanos un priečāšanos par to, kad kāds diršās es neesmu redzējis no Tavas puses.

Ja ieliksi mīnusiņu, būsi pirdiens, un pierādīsi kad nespēj pieņemt kritiku, jo tā ir tikai taisnība.. 

 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2021. gada 12. februārī, 04:01.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 08:29
0
post

Sēdi tajā projektā ar savu GM , nesen vēl bļāvi cik viss ir hujova, tagad drukā pieteikumu? Nē paldies , ļoti toksiks čalis.

 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 3. maijā, 17:11
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 08:50
0
post

vakar atskreji uz sejieni tagad vari apgriezties uz otru pusi un skriet atpakal

ELSB
Vadošais administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Veterāns
Pasākumu Komanda
ONE LOVE <3
Milly's
1384 atbildes forumā
Online: 101d 3h 4m
Redzēts 25. aprīlī, 21:01
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 09:17
0
post

Paliec tur pat kur tu sēdi, nebūsi nopietns iekš staff sastāva, ANTI.

Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 09:18
0
post

Nebūs, jau esi citā serverī gms, pret :)

cau

beglis
Lietotājs++
beglis
271 atbildes forumā
Online: 18d 7h 50m
Redzēts 9. aprīlī, 21:51
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 09:36
0
post

Nu tas jau vispār ir kauna kangals, ko tu vipār iedomājies kicks nav projekts kur viss sapists un esi uzreiz bagāts utt, status tev ir jau citā projektā, sēdi tur tev te to nevajag navajag ar pilnām biksēm laimes skraidīt pa serveriem.

Pret

Pēdējo reizi rediģēja beglis, 2021. gada 12. februārī, 09:37.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 09:44
0
post

Dāvim nepatīk kad skraida pa projektiem tikai dēļ statusa, tāpēc vari aizmirst par statusu. ANTI

Animated GIF

 

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 30. aprīlī, 20:37
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 10:04
0
post

No manis ANTI, aizvakar bijām vienā sarunā discord, pats teici, ka serveris mirst un otrs labāks, nepagāja divas dienas un tu jau atpakaļ un raksti uzrauga pieteikumu, paši spējam saprast, ka tu esi staigātājs, kā arī statusņiks.

 

 

amsterdam
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
sღиɨς
335 atbildes forumā
Online: 16d 3h 6m
Redzēts 2023. gada 06. jūnijā, 01:00
Pievienots, 2021. gada 12. februārī, 10:07
0
post

Pēc autora pieprasījuma tēma tiek slēgta un pārnesta uz arhīva nodaļu. 

'' Who you wanna hate now?
Pretty soon you gonna hate me '' 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0