bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
2
topic
[ Uzraugs ] Naurēns.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 22:53

• Esmu reģistrējies/-usies forumā vismaz 2 nedēļas [ x  ]
• Esmu aktīvs/-a forumā [ x  ]
• Manam profilam nav vairāk par 3 brīdinājuma punktiem [ x ]
• Esmu 16 gadus vecs/-a (ar izņēmumiem) [ -  ]
• Man serverī nav vairāk par 3 sodiem (ar izņēmumiem) [ - ]

Anketa

Vārds:  Nauris.

Vecums: 13. ( Ša 14. )  :D 

Pagātnes lietotājvārdi (ja ir): Daniel, kurtaturta.

Izveidoto personāžu saraksts:  Vasiliy Novofrimov. ( 106h ) - smotrjagas.
Joe Taylor ( 116h ) - Taylor serviss.
Demar Taylor ( 25h ) - Los Santos Šerifu Departaments. ( Iekš frakcijas nav nekādas aktivitātes, tas pats ar LSPD, tāpēc čars stāv neaktīvs. ) 
Joe Stefanson ( 3h ) - Bezdarbnieks.
Dereck O'Brian ( 1h ) - Bezdarbnieks.
Nick O'Bright. ( 30h ) - Bezdarbnieks.

Pieredze šāda veida amatā: Tieši runājot par pieredzi, tās manuprāt man ir diezgan daudz, esmu bijis administrācijas sastāvā vairākos serveros, lielākā daļa no tiem bija mēnešnieki, bet vienā projektā biju iekš administrācijas sastāva 6 mēnešus, kurš veljoprojām ir, tāpēc domāju, kad mana pieredze ir diezgan normāla, lai palīdzētu spēlētājiem, Uzrauga komandas man ir zināmas, kā arī lielākā daļa administrātora.

Pieredze lomuspēles jomā:  Spēlēt RolePlay serverus kā tādus es uzsāku 2018 gadā, kad vienu dienu biju ar dandiju un Urbi iekš discord sarunas, pirmais projekts iekš kura spēlēju bija kick.lv, pirms tā nebiju spēlējis nevienā serverī, kādu laiku es nobraukāju ar autobusu un tad mani pasauca erpot iekš Taylor Customs frakcijas, tad ar laiku arī mans RolePlay līmenis pacēlās, esmu pa šo laiku erpojis ļoti daudz frakcijās, kā arī erpojot tagadējās frakcijās, esmu diezgan daudz iemācijies, tāpēc domāju, kad spēšu iemācīt spēlētājiem pamatus, lai tie var uzsākt spēlēt iekš servera bez problēmām.
 
Servera /history ekrānšāviņš:   https://prnt.sc/z4vwwx

Motivācijas vēstule: Es izrādu interesi uz šo amatu tikai tāpēc, kad es domāju, kad spēju apmācīt citus spēlētājus, lai tie atnākot uz serveri zinātu pašus pamatus un RolePlay skaidrojumu, lai tas viss nav svešs, esmu aktīvs, dienā spēju būt iekš servera līdz 10h, saņemot uzraugu, es to neizmantošu savā labā, nepalīdzēšu ar to saviem draugiem,  attieksme pret visiem būs viena un tā būs laba, lai arī cik ļoti spēlētājs man nepatiktu, es viņam palīdzēšu un neskatīšos uz to, ko viņš man ir teicis/darījis agrāk, situācijā kurā būtu jāsoda savi draugi, es neskatīšos uz to un sodīšu tāpat, kā visus citus spēlētājus. Noteikumi visiem ir vieni, tas pats ir ar administrācijas sastāva locekļiem, ir ļoti daudz administrātori, kuri citu spēlētāju priekšā ''izrādās'' ar savu statusu, tāpēc es saku uzreiz, kad to nedarīšu.

hoodsta
Bijušais administrators
303 atbildes forumā
Online: 41d 11h 50m
Redzēts 27. februārī, 18:53
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 23:00
0
post

13 bik pa maz, nevar dot roleplay serverī amatu tādā vecumā

Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 21m
Redzēts 4. martā, 21:52
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 23:02
1
post

Naaaah, nesen atteica, nepagāja mēnesis, neizdariji zaķa prasīto.

 

 

 

 

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts 3. maijā, 17:11
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 23:05
2
post

 var vert ciet domaju

KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 23:09
2
post

Es nezinu, cik ļoti esi mainījies no pagājušās sezonas, bet es atbalstu un atbildu pēc spēlētāja RP līmeņa. Tev viņš ir ļoti labs un domāju, ka varēsi palīdzēt arī citiem, neskatoties uz apstākļiem. Cilvēki mainās, lai jau iet PAR! Veiksmi.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0