bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
1
0
topic
Mehāniķa spējas [Just Anderson]
beglis
Lietotājs++
beglis
271 atbildes forumā
Online: 18d 7h 50m
Redzēts 9. aprīlī, 21:51
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 18:59

Prasības lai iegūtu mehāniķa spējas

-Serverī jābūt aktīvam-

-Jābūt mehāniķu frakcijā (izņēmums ir dzīvesstāsts, tur jābūt minētam ka ikdienā ar to nodarbojies)-

-Admin jail'i nedrīkst būt vairāk par 3-

Anketa

-IC-

Tēla Vārds Uzvārds: Just Anderson

Frakcijas Nosaukums:Dilan Auto Repair

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi):Tātad man spējas ir vajadzīgas lai es varētu palīdzēt citiem cilvēkiem, nokrāasot, salabot, uzlabot, un auto pārvērst par neiespējamo. Es esu braucis pats ar savu auto un redzējis kā citi cilvēki mokas unn stumj savus auto uz servisu, tādēļ man ienāca prātā doma kļūt par auto mehāniķi.

 

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa):

/me aplūkotu auto

/do aplūkodams auto būtu redzams lielas skādes uz auto bampera

/me aizietu uz noliktavu pēc bampera, pa ceļam paķerdams līdzi instrumentu kasti

/me noliktu pie auto kasti ar instrumentiem un tur pat blakus bamperi

/me pieietu pie šo'fera puses durvīm atvērtu tās un pieliektos pēc kā parautu aiz sviras

/do būtu redzams ka auto kapots atveras

/me pieietu pie auto kapotya un atvērtu to pēc kā pieliecas un atver instrumentu kasti

/me izvelk no kastes trišotku un galviņu uz 10 

/me sāk skrūvvēt augšā esošās skrūves  un katru skrūvi liktu pie instrumentiem atsevišķā nodalijumā

/do augšas skrūves būtu atskrūvētas

/me noliktu atslēgu un ar abām rokām uzmanīgi norautu bamperu un noliktu to malā

/me satvertu jauno bamperu piepaceltu un nedaudz padauziot pa to lai ielec savā vietā

/do tas turētos uz klipšiem

/me satvertu atslēgu un visas skrūves, nedaudz tās iekrūvējot ar roku pēc kā tās pārvēlkot ar atsklēgu

/do bampers tiktu nomainīts

SS no */history*:https://imgur.com/a/yVLurpF

Vārds:Edgars

Vecums:15

Pēdējo reizi rediģēja beglis, 2021. gada 11. februārī, 18:59.

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 19:18
0
post

Apstiprināšu.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 13 ( 74 skatījumi )
ELSB, beglis, amsterdam, qtecc1, FalkeLV, A1, Angelis, daunars, dandijs, Assassin, ! starxzs, KristapsDD, archaa