bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
3
topic
LSPD [Stephen Smith].
KristapsDD
Lietotājs
eurojanka96
163 atbildes forumā
Online: 10d 9h 18m
Redzēts 2023. gada 28. septembrī, 08:46
Pievienots, 2021. gada 10. februārī, 15:13

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. [x].

Jābūt vismaz 21 gadus veciem. [x].

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. [x]

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Smith, Stephen.
Dzimums: Vīrietis.
Personas kods: 060685-20701.
Dzimšanas vieta: San Andreas - Los Santos.
Štats: San Andreas. 
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos (2401 Apartamenti B, Panopticon Avenue, Idlewood.)
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos (2401 Apartamenti B, Panopticon Avenue, Idlewood.).
Pilsonība: Amerikānis.
Tālruņa numurs: 490896
E-Pasts: SmithS90@gmail.sa.

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Policijas darbs mani piesaista no tāda aspekta, ka esmu tāds kā citi likumsargi, es vēlos apturēt noziedzību, tos kuri brauc neapdomīgi un apdraud citus satiksmes dalībniekus. Man jau sen ir piesaistījis policijas darbs, tikai neesmu vēl saņēmies uzrakstīt CV Jums. Lai mazinātu noziedzību, esmu apņēmies sastrādāties un veltīt maksimāli savus spēkus, lai no katras situācijas izietu ar pozitīvu iznākumu. Vēlos, lai par mani lepnums ir gan manai ģimenei, gan draugiem. Vēlos kalpot savai dzimtajai zemei - ASV.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Es uzskatu, ka tieši mani būtu jāpieņem departamentā, jo esmu ļoti atbildīgs par savu veikumu, māku komunicēt ar cilvēkiem un mācētu arī ar kolēģiem. Manas stiprās puses ir pacietība un mēķtiecība. Katru pienākumu / darbu, kas man būtu jāveic, es paveicu laikā un ļoti rūpīgi, esmu to pierāadījis iepriekšējos darbos. Spēju pieņemt pareizus lēmumus un sastrādāties ar cilvēkiem.
Kādi ir riski darbā policijā?:

1. Tikt savainotam.

2. Tikt ietekmētam no kāda noziedzinieka.

3. Ir risks pieņemt nepareizo lēmumu kādā, no situācijām.

4. Ir risks sabojāt savu veselību un fizisko stāvokli.

5. Ir risks, kļūt par invalīdu.


| 3 posms; Zvērests | 

Es, Stephen Smith, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Kristaps.
Vecums: 17.
In-Game UCP vārds: eurojanka96.
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā, protams.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): 

Pēdējo reizi rediģēja KristapsDD, 2021. gada 10. februārī, 17:04.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 08:40
0
post

Cien., S.Smith
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Februāris 11.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0