bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD] Theo Mendez
felss
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 18h 19m 19s
Redzēts 2021. gada 20. maijā, 17:41
Pievienots, 2021. gada 09. februārī, 22:26

mZ2fW3K.png

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Mendez Theo
Dzimums: Vīrietis
Personas kods:  090695-*****
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: Market St. 31,Los Santos
Faktiskā dzīvesvieta: Market St. 31,Los Santos
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 816147
E-Pasts: theomendez@santos.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Mans dzīves viens no visiekārotākajiem mērķiem ir bijis kļūt par policistu,es vienmēr uz šo amatu esmu skatījies kā uz prestižu sasniegumu,kā arī vienmēr esmu cienījis šīs iekārtas darbinieku,kuri rūpējas par manu un citu drošību. Pēc manām domām,kārtības sargi nekad nevar būt par daudz,tāpēc aī vēlos kļūt par tādu,lai darītu visu iespējamo lai pasargātu manas pilsētas iedzīvotājus un censties samazināt noziedzības līmeni pilsētā,kurš gadu gaitā  ir ievērojami kāpies.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu neatlaidīgs,tāds kurš vienmēr centīsies izpildīt savus pienākumus,cīnītājs,tāds kurš nesalūst zem spiediena.Kopš agras bērnības,esmu audzināts lai rūpetos arī par citiem,būt taisnīgam cilvēkam,faktori,kas pēc manām domām ir ļoti svarīgi personai,kas atrodas kārtibas sarga amatā.Protams esmu gatavs kļūt par policistu un kalpot savai pilsētai un valstīj,cīnīties ar noziedzību un sargāt apkārtējos.Mana motivācija ir ļoti liela,tāpēc esmu pārliecināts ka esmu gatavs šim darbam.
Kādi ir riski darbā policijā?: Manšķiet ka riski ir ļoti daudz,tāpēc tos visus uzskaitīt būtu grūti.Pēc manām domām,darbs policijā mēdz būt ļoti stresains,kas psiholoģiski atstāj ietekmi uz cilvēka veselību.Kā arī,ļoti nopietns risks var būt paša policista dzīvība,jo nekad nav iespējams zināt,kādi nodomi ir personai kuru tu sastop uz ielas,kā arī nezini,vai šī persona var būt bruņota,vai nē.Kā jau minēju,risku ir daudz,taču uzskaitīju pēc manām domām,pašus svarīgākos.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Theo Mendez, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Emīls
Vecums: 18
In-Game UCP vārds:  felss
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): http://prntscr.com/yvrcyx 

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 11. februārī, 08:45
0
post

Cien., T.Mendez

Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.

Februāris 11.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0