bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Rekrutācija & apmācības
3
1
topic
[ LSSD ] Demar Taylor.
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2021. gada 09. februārī, 22:19

Eclipse-RP - GTA V Roleplaying Server
LOS SANTOS  ŠERIFA DEPARTAMENTS
REKRUTĀCIJAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA


APLIKĀCIJAS FORMA

*Jābūt ASV iedzīvotājam
*Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.
*Jābūt vismaz 21 gadus veciem.
*Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B vai A kategorijas vadītāja apliecībai.
*Nedrīkst būt kriminālisodīts, sodāmības līmenis par ceļa satiksmes noteikumu pārkāpšanu nedrīkst pārsniegt 5 sodus mēnesī. 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Taylor Demar.
Dzimums: Vīrietis. 
Dzimšanas datums: 1995, 20 Februāris.
Dzimšanas vieta: Los Santos.
Deklerētā dzīvesvieta: Ganton moteļi.
Faktiskā dzīvesvieta: Ganton moteļi.
Pilsonība: Amerikānietis. 
Tālruņa numurs: 705205
E-Pasts: demartaylor@gmail.com

| 2 posms; Rekrutācijas jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Šerifa Departamenta pārstāvi?: Esmu ļoti ilgu laiku par šo domājis un sapratis, kad esmu fiziski gatavs iestāties iekš Šerifu departamenta, ielās nav redzams neviens policists, vai arī ja ir izsaukumi, neviens nebrauc un palīdzību ir jāgaida diezgan ilgu laiku, tāpēc izdomāju pieteikties uz departamentu, lai palīdzētu iedzīvotājiem un apturētu visus pārkāpējus. 
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu jau iepriekš štrādājis šāda veida amatā, bet apgriezās tā, kad darbu vajadzēja pamest, esmu ļoti strādīgs un darbu daru ar lielāko prieku, palīdzēšu visiem iedzīvotājiem, kā arī mēģināšu apturēt visus pārkāpējus.

 

(( 3 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Nauris
Vecums: sha 14.
In-Game UCP vārds: Naureens
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā. 
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?: Jā, protams.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): tīrs history, bet ja būs vajadzīgs, iemetīšu privāti.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 09. februārī, 22:26
0
post

Eclipse-RP - GTA V Roleplaying Server


Cien., Demar Taylor
Los Santos Šerifa Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto pieteikuma aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 611, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

Februāris, 09, 2021
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

211 W Temple St, Los Santos, CA 90012

Lietotāji skatās šo tēmu: 0