bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
1
3
topic
[Pieprasījums uz Mehāniķa spējām] Alex Johansons
DoubleT
Lietotājs
4 atbildes forumā
Online: 5h 29m 05s
Redzēts 2021. gada 14. februārī, 14:30
Pievienots, 2021. gada 06. februārī, 12:00

Prasības lai iegūtu mehāniķa spējas

-Serverī jābūt aktīvam: +

-Jābūt mehāniķu frakcijā (izņēmums ir dzīvesstāsts, tur jābūt minētam ka ikdienā ar to nodarbojies)- +

-Admin jail'i nedrīkst būt vairāk par 3: +

Anketa

-IC-

Tēla Vārds Uzvārds: Alex Johansons

Frakcijas Nosaukums: - Tunex Automative

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi): Man personīgi mehāniķu spējas ir vaidzīgas lai palīdzētu cilvēkiem salabot un uzlabot viņu transportus, kā arī kvalitatīvi padarīt darbu, zināms kad daudziem cilvēkiem patīk tādi cilvēki kas māk kvalitatīvi sataisīt un visu nomainīt, protams vēlos iegūt jaunus kolēģus un vēl vairāk pieredzes, esmu izpalīdzīgs un draudzīgs cilvēks tādēļ vēlos izpalīdzēt citiem, esmu apguvis gan automehāniķu skolu, mācījos 4 gadus un esmu pilnībā gatavs uzņemties šo darbu no visas sidrs, ar cerību ceru kad tikšu darbā. :) Ar cieņu Alexs!

 

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa):

/do Būtu redzams kad automašīnai ir caura priekšējā riepa.

/do Blakus caurajai riepai atrastos urbis ar 15cm muciņu.

/me Ar labās rokas pasniegšanos pasniegtu labo roku pēc urbja pēc, kā ar labās rokas pieciem pirkstiem satvertu urbi labajā plaukstā.

/do Urbis atrastos labās plaukstas satvērienā.

/me Ar normālu darbas ātrumu uzliktu urbi uz skrūves pēc kā atskrūvētu visas 5 skrūves.

/do 1/5

/do 2/5

/do 3/5

/do 4/5

/do 5/5

/do Skrūves būtu veiksmīgi atskrūvētas.

/me ar abu roku uzmanīgu kustību noņemtu beikto riepu nost, pēc kā noliktu viņu uz zemes.

/do Riepa noņemta un atrastos blakus automašīnai.

/me Pietupjas, pēc kā ar abām rokām satver vesalo riepu un uzliek to lēnām uz bremžu diskiem un lai sapas caurumi.

/do Riepa būtu atlikta atpakaļ tās vietā.

/me Ar labās rokas kustību pasniedzas pēc urbja pēc kā satver to labās rokas piecos pirkstos.

/do Urbis atrastos labās rokas piecos pirkstos.

/me Ar labās rokas kustību uzliekot muciņu virsū uz skrūvēm pievelk visas piecas skrūves.

/do 1/5

/do 2/5

/do 3/5

/do 4/5

/do 5/5

/do Skrūves būtu kārtīgi pievilktas.

Paldies kungs kad nomainījāt riepu tikšu laicīgi uz darbu.

Lūdzu nav par ko, vienmēr laipni!! Brauciet uzmanīgi!

Un brauciet vēl!

 

SS no */history*: (Kell Mitchell tie ir mana brāļa sodi 2 Cilvēciņā.)

Vārds: Artūrs

Vecums: 17

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 06. februārī, 17:34
0
post

Lūdzu pārskati citu cilvēku pieņemtos mehāniķu spēju pieteikumus, pamācies, spēlē kādam mehāniķim uzprasi palīdzību, par mehāniķu RP.

Kickā netiek pieņemts mehāniķis kas erpo /do 1/4 2/4 3/4 4/4 .

Atteikts.

-TC-

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 71 skatījumi )
Effect, Koijotsthebest, Assassin, DoubleT, raivorijs, GaraiS, HENNESY, Mitrais, archaa, Ricins, Bridges, itsyenik, KristapsDD, ! starxzs, Harisss, niksniklaavss, plaksters, LMD