bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
9
2
topic
[ Sūdzība ] Logix
Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2021. gada 05. februārī, 21:36

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: AngelXD

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:  Logix

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Es, Logix, Tējiņņ

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Tātad bija tā kad es pie binco aizvedu tējiņņ lai nopirktu jaunu skinu, viņam nobugojas kautkas un kamēr taisa rr piebrauc kkads džeks ar melnu kadiliaku, atstāj pielaistu un pats ieskrien binco, es iekāpju un aizbraucu prom, braukājos braukājos pa grove st. šurpu turpu un tad maucu uz igs pusi, apstājos un atnāk Logix ar mašīnas īpašnieku un stāsta kad jabūt admina atļaujai lai zagtu auto un jabūt nelegālajai, bet nejau es zagu auto lai pēc tam dabūtu mašīnas atslēgas vai arī jauktu ārā. Par cik jaunais gamemaster Logix nesaprata noteikumus līdz galam kā mūsu jaukais Bridges šis ar savām spējām izlidina mani ārā no mašīnas un atdod tam īpašniekam braukt.

Pierādījumi:

 

Komentāri: Par cik es auto nezagu lai viņu jauktu ārā vai mainītu aizdedzi un tas būtu kā mans auto, bet gan lai vienkārši pabraukātos apkārt līdz brīdim kad dodos ārā no servera :) .

cau

Negro
Lietotājs++
323 atbildes forumā
Online: 8d 23h 54m
Redzēts 2023. gada 18. augustā, 18:52
Pievienots, 2021. gada 05. februārī, 22:04
0
post

Kāpēc logixam vispār izsniedz gmu?

All we had to do was follow the damn train, CJ!

Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2021. gada 05. februārī, 22:11
0
post

Nesen yostu mainīja to noteikumu , kurš iepriekš bija grūti saprotams, tas netika announcots, kā mainīts noteikums, bet vienkārši editots forumā main topikā.

Ingame f1 pie nelegālās lomuspēles noteikumiem, ir rakstīts savādāk, kad vienkārši aizdzīšana, ir arī zādzība.

Sūdzība ir patiesa, bet sods netiks izsniegts.

Ja vēlies vēl pabraukāties, droši raksti reportu ingame, un lai logix to pieņem un atgriež auto priekš vizināšanās.

Lai labi ripo.. :sweet:

-TC-

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

Lietotāji skatās šo tēmu: 0