bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSPD] J.Rashford.
Dyno
Lietotājs
Dyno
25 atbildes forumā
Online: 1d 13h 56m
Redzēts 2021. gada 14. aprīlī, 18:25
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 17:52

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Rashford, Jonathan
Dzimums: Vīriešu
Personas kods: 230596-*****
Dzimšanas vieta: Los Santos , General Hospital
Štats: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos , ElCorona
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos , Idlewood
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 381881
E-Pasts: Diemžēl , ē-pasts neeksistē.

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Ieraugot mūsu , Los Santos'a ielas man nāk raudiens , ka es tādiem pārkāpējiem nevaru izrakstīt sodu un iemest uz pāris sutkām. Vēlos būt atpazīstams policists , lai visi garām gājieji slavētu gan mani , gan Los Santos'a policijas departamentu. Vēlos izmeiģināt kautko jaunu , to ko neesmu darijis savā dzīvē vēl ne reizi . Vēlos dzirdēt kritiku no priekšniecības , vēlos izjust morālo aizkaršanu no cilvēkiem.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu jaunietis , kas ir spēcīgs savos gados , kas ir tieši gatavs doties uz policijas darbiem , vai uz akadēmiju. Esmu persona ar saviem ''+'' un "-'' , tā jau ir visiem , esmu uzklausošs , kritikas pieņēmējs un ar motivāciju pārpildīts iet uz to pusi , kas man noņems to kritiku . Es darbam atdodu visu sevi , atpūta man ir pēdējā vieta. Es izpalīdzu itin visiem , kas pret mani jauki izturās , un dod no sevis labus vārdus , nevis melnu netīru muti. Es šaušu līdz tam brīdim , kamēr es sajutīšu ka man lēnām pazūd pulss , un mana sirds pārstāj strādāt.

Esmu enerģijas pārpildīts džeks , kas grib to enerģiju kautkur iztērēt , spēcīgs un gudrs , ar labāk teicamām auto vadīšanas spējām. Patīk komunicēt ar kolēģiem un cilvēkiem. Cienu savu darbu un cienu to kas man ir dots.
Kādi ir riski darbā policijā?: Autoavārijas , apšaudes , ģimenes aizkaršana , fiziska un morālā aizkaršana , miršana.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [ Jonathan, Rashford ] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Dāvis 
Vecums: 18
In-Game UCP vārds: Dyno
Spēsi lietot programmu Discord?: Protams , bazara 0 .
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Yes, sir.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/gallery/Oq9nHsj

Pēdējo reizi rediģēja Dyno, 2021. gada 18. janvārī, 17:52.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 20. janvārī, 13:19
0
post

Cien., J.Rashford
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

 

Janvāris, 20.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0