bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD] Thomas White
Supreme
Lietotājs
40 atbildes forumā
Online: 4d 5h 10m
Redzēts 30. aprīlī, 10:51
Pievienots, 2021. gada 18. janvārī, 15:34

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: White Thomas
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 100595-10874
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats: Kalifornija
Deklerētā dzīvesvieta: Jefferson Motels (#4)
Faktiskā dzīvesvieta: Jefferson Motels (#4)
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 780668
E-Pasts: twhite@kick.mail

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Iepriekš dzīvoju Idlewood. Pārvācos tikai tādēļ, ka tur dzīvot bija bīstami. Visapkārt narkotikas, ieroči. Vardarbīgi iedzīvotāji. Jau pusaudža gados sapratu, ka pēc vidusskolas došos studēt par policistu. Pabeidzu studijas, nu tikai jāsāk darbs. 

Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu draudzīgs, saprotošs, komunikabls. Protu darboties gan individuāli, gan komandā. Vēlos apturēt noziedzību pilsētā, kā arī protams kalpot un aizsargāt Los Santos tautai.

Kādi ir riski darbā policijā?: Vari nokļūt situācijās, kurās jāturpina domāt ar skaidru galvu. Aizsargājot pilsētniekus vari tikt ievainots, vai sliktākā gadījumā nogalināts. Esmu gatavs tam visam, lai aizsargātu pilsētas iedzīvotājums.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Thomas White , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Dāvids
Vecums: 16
In-Game UCP vārds: JustDavids

Spēsi lietot programmu Discord?: Jā

Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):  Ja ieskatās, var redzēt, ka vairums ir dēļ nick change, kas bija Kaprača anti MG sistēma iepriekšējās LSPD situācijās.

Supreme
Lietotājs
40 atbildes forumā
Online: 4d 5h 10m
Redzēts 30. aprīlī, 10:51
Pievienots, 2021. gada 20. janvārī, 09:48
0
post

((TC, eju uz LSSD))

Lietotāji skatās šo tēmu: 0