bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
1
topic
[TLL Beno] Chris Hyde
RainersK
Lietotājs++
263 atbildes forumā
Online: 39d 7h 44m
Redzēts 18. martā, 09:52
Pievienots, 2021. gada 15. janvārī, 21:14

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Chris.

 - Uzvārds: Hyde.

 - Dzimums: Vīrietis.

 - Personas Kods: 170591-21425.

 - Dzīves vieta: Richman, Province St.

 - Nacionalitāte: Amerikānis.

 - Talruņa nummurs: 722744.

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Serviss - savs uzņēmums, autobusa šoferis, preču piegādātājs u.c.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Pieredze šajā amatā man ir salīdzinoši liela, jo vadot servisu un strādājot servisā ir bijušas daudz un dažādas situācijas, kad nepieciešama vilcēja pakalpojumi. Noteikumus pārzinu labi un saprotu kur drīkst, kur nedrīkst būt novietoti transportlīdzekļi.

 - Izglītības iestādes: Las Venturas bērnudārzs, Las Venturas Vidusskola, Los Santos Augstskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Jā, par neatļautu uzlabojumu - hidrolikas.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Protams !

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Motociklista vadītāja apliecība.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Es uzskatu, ka mani būtu jāpieņem šajā amatā, jo esmu patiesi strādīgs un atbildīgs strādnieks. Vienmēr padaru darbu ātri un kvalitatīvi. Necenšos iesaistīties nekādos konfliktos ar iedzīvotājiem, jo pārzinu noteikumus un savas tiesības. Runājot tieši par TLL, varu teikt, ka pilsētā jau krietnu laiciņu neesmu redzējis nevienu konfiscētāju, kas pilda savu pienākumu.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Tad nu sveiki, mani sauc Chris, pilnajā vārdā Chris Hyde. Nāku no kāda nostūra Las Venturas, taču jau pāris gadus dzīvoju Los Santos. Vēlos pievienoties jūsu komūnai, jo uzskatu, ka TLL ir vieta tieši man - vajadzīgās prasības man piemīt un darbs TLL man šķiet ļoti interesants un svarīgs. Ilgu laiku esmu bez darba un tas ir nedaudz mani izsietis no sliedēm, taču šobrīd esmu apņēmies strādāt un darīt visu, ko vien es spēju, lai gūtu kādu jaunu pieredzi un darbu.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Rainers.

 - Vecums: 15.

 - SS no /history: https://imgur.com/a/Su41mOo

 - SS no /stats: https://imgur.com/a/dJY67eF

DidzzyS
Servera administrators
Frakciju komanda
Transportlīdzekļu komanda
294 atbildes forumā
Online: 18d 6h 46m
Redzēts 11. aprīlī, 12:47
Pievienots, 2021. gada 16. janvārī, 19:42
2
post

Cienījamais Chris Hyde , izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt Jūs uz pārbaudes laiku par konfiscētāju.

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu,

TLL Beno priekšnieka vietnieks

Opie Wilson

Brīdinājums

 TLL Beno nepriecāsies tevi redzēt darbā pēc tava rakstītā: ''runājot tieši par TLL, varu teikt, ka pilsētā jau krietnu laiciņu neesmu redzējis nevienu konfiscētāju, kas pilda savu pienākumu''

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 19 ( 135 skatījumi )
dandijs, margots, RainersK, DidzzyS, Mitrais, LIL POTATO, LuckyDonut, Lauris29, Draugs, SmokeyToney, LUĪZE, Castellani, Dawitos, Ricins, marats, Angelis, Tējaaa, ForesT, Murish