bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
2
0
topic
[Mehāniķa spējas]--Anahaem Martinez
Dante
Lietotājs
50 atbildes forumā
Online: 2d 2h 37m
Redzēts 2021. gada 29. jūnijā, 01:15
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 11:23

Prasības lai iegūtu mehāniķa spējas

-Serverī jābūt aktīvam-ESMU

-Jābūt mehāniķu frakcijā (izņēmums ir dzīvesstāsts, tur jābūt minētam ka ikdienā ar to nodarbojies)-esmu f3

-Admin jail'i nedrīkst būt vairāk par 3-NAV

Anketa

-IC-

Tēla Vārds Uzvārds:Anahaem Martinez

Frakcijas Nosaukums:LSC

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi):Man mehāniķa spējas vajadzīgas lai varētu sākt pelnīt naudu un taisīt autiņus ,kas man padodas un gribu atīstīt arī servisu un dabūt labas atsauksmes.Par mehāniķi esmu sapņojis ilgi un dikti līdz šim brīdim kad atradu ļoti labu servisu un izdomāju ka vajag sākt strādāt.

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa):

/do Redzams auto krāsotavā stāvētu sagatavots G-Klases Mersis,Viņš ir jau nogruntēts un noslīpēts ar ūdens smilšpapīru.

/do uz galda atrastos krāsošanas pistole,kompresora šļūtene(kompresors ir uzkačāts uz 12 bāriem) un krāsa ar cietinātāju un šķaidītāju.

/me paņemtu šķaidītāju pie 1L krāsas šķaidītāju pielietu 10%

/me paņemtu cietinātāju un pielietu 1/5 klāt pie krāsas..pēc kā visu kārtīgi samaisītu (10 min maisa)

/do krāsa samaisīta.

/me Ar labās rokas palīdzību satvertu pistoli un otras rokas palīdzību paņemtu kopresora šļauku..pēc kāsasprausto kopā.

/me atskrūvētu pistoles vāciņu..vāciņu nolieku uz galda ar otras rokas palīdzību paņemu krāsu samaisīto un ieleju pistole,pistole ieiet 500 ml.

/me paņemtu no galda vāciņu un aiskrūvētu to.

/me sāktu krāsot auto no augšpuses un beigtu ar apakšu.

/me nokrāsotu no sākuma visas arkas un ar lēzenām kustībām sāk krāsot visu  virzbūvi.

/do pēc 1h nokrāsots autiņš būtu.

/do pēc 1 dienas nožutu tas un būtu gatavs lietošanai.

Vārds:Mārcis

Vecums:17

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 16. janvārī, 11:32
0
post

Apstiprināšu.

Bet nu riepas arī krāsoji klāt mašīnai? Vismaz aptīt ar kautko varēji.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0