bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD] D.Rubble
Dyno
Lietotājs
Dyno
25 atbildes forumā
Online: 1d 13h 56m
Redzēts 2021. gada 14. aprīlī, 18:25
Pievienots, 2021. gada 12. janvārī, 22:47

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

 

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Rubble, Deccay
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 230597-22253
Dzimšanas vieta: Los Santos General Hospital
Štats: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 695098
E-Pasts: D.Rubble@saonline.sa

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Esmu pamanījis ka Los Santos ielās ir paaugstinājies pārkāpēju lielums, vēlos skaitļus mazināt un braukāt pa ielām bez tiem rupekļiem un necienīgiem iedzīvotājiem , vēlos pameiģināt ko jaunu.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu jaunietis , kā jau minēju - kas vēlas izmeiģināt ko jaunu. Esmu ļoti komunikabla persona , māku komunicēt ar cilvēkiem. Esmu spēcīgs jaunietis , jums tādus vajag , ne ? Esmu neatlaidīga persona, daru darbu līdz galam un varu darīt darbus visu dienu , visu nakti. Spēju uzklausīt kritiku , un mācīties no kļūdām. Labi protu vadīt transportlīdzekli.
Kādi ir riski darbā policijā?: Apšaudes, pārkāpēji , kas neievēro Los Santos'a noteikumus. Fiziska un morālā aizkaršana, Asinis. 

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Deccay Rubble] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Rodrigo
Vecums:  17
In-Game UCP vārds: Ananas123123
Spēsi lietot programmu Discord?: Yes.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Yes, why not ?
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):https://imgur.com/gallery/01TiDMZ , baigi daudz , piekrītu, bet neesmu nekāds Rp Avoiders un Pegašņiks .. Patīk rpot. 

RavenS
Biedrs
509 atbildes forumā
Online: 35d 6h 38m
Redzēts 2022. gada 28. decembrī, 23:07
Pievienots, 2021. gada 14. janvārī, 00:36
0
post

Cien., D.Rubble.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.

Janvāris 14.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0