bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
0
topic
(LSPD) Arthur Labrone
ツARMISSツ
Lietotājs+
Armis
119 atbildes forumā
Online: 12d 8h 7m
Redzēts 2023. gada 10. septembrī, 21:18
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 22:46

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Arthur Labrone
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 151090-22200
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats: LS
Deklerētā dzīvesvieta:  Black St. Idlewood
Faktiskā dzīvesvieta: Black St. Idlewood
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 473098
E-Pasts: Labrone@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Es gribu kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku, jo man liekas ,ka šis amats ir ļoti prestižs, kā ari es veltīšu savu laiku un daļu dzīves ar iemeslu , noveltot savu laiku darbam departamentā, tādējādi padarot to ar jēgu un adrenalīnu.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Esmu pabeidzis LVPA kā arī esmu ļoti neatlaidīgs, māku ātri reaģēt strauji mainošās situācijās, zinu visus Los Santos stūrus/nostūrus, māku sadarboties komandas darbā un kā arī zinu visus likumus
Kādi ir riski darbā policijā?:Riski ir daudz ne dažādi... Riskā var arī nokļūt tavi tuvenieki,ģimene un radi. Policijas darbā cīnoties ar kriminālistiem var gūt daudz ne dažādas traumas, kā arī vissliktāko- nāvi.

| 3 posms; Zvērests | 

Es,Arthur Labrone , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Armands
Vecums:14 
In-Game UCP vārds: armiss
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/6Y82fHM

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2021. gada 05. janvārī, 23:21
1
post

Cien., Arthur Labrone
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļam.

Iemesli sekojoši

 

3. Atbildot uz anketas 2 posma jautājumiem, netiek pieļauti stāsti, teksti, motivācijas kurās tiek minēts tas, ka kandidāts ir pabeidzis kādu Policijas Departamenta akadēmiju.

Janvāris 5.; 2021
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 19 ( 81 skatījumi )
ツARMISSツ, beglis, Hačiko, charlys, Twizzy, archaa, ReeD, RainersK, Bosch, fletcher2, niksniklaavss, Tominsh, Kristers, Draugs, acelviz, ELSB, Murish, dandijs, “Markuss”