bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
3
3
topic
[Sūdzība] Shaquille Groove , ofkors
fletcher2
Lietotājs
208 atbildes forumā
Online: 31d 19h 18m
Redzēts 2021. gada 04. septembrī, 15:15
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 03:29

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: blackdragon

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Ofkors

Iesaistīto personu lietotājvārdi:ofkors , kkads ments Shaquille

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: lika turpināt rpot , bet situācija ir cut. Piebraucu pie YappiDoor , lai savāktu ieroci no viņa , beigās viņu iemeta ajail un ar to šĪ skaistā situācija beidzās un ir cutota , bet nē šie jaunēkļi man liek turpināt rpot , nebūtu YappiDoor es tur nebūtu bijis. Pazaudēju savu shotgunu ļoti vēlētos to dabūt atpakaļ un naudu par sodu , arī manu automobīli subaru , kurš noteikti ir konfiscēts , paldies atā 

Pierādījumi: Imgur: The magic of the Internet

Komentāri: 

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 03:38
1
post

Pa lielam, tavā situācija nepiedalījos, rpoju ar trīs cilvēkiem, kuri tur gulēja notriekti, beigās pieskrēju, kad saņēmu /f ziņu par to, ka atsakies rpot un spamo par situācijas beigšanu, jebšu "cutošanu".

Tavu auto es respawnoju, tas netika konfiscēts par laimi tev!

Ja situācija būtu cutota, tad arī, kad rakstīju /g čatā, tas tiktu pateikts no specojošiem adminiem vai gmiem, bet tas netika darīts, tāpēc viņi arī turpināja tevi pakot kopā, beigās arī atnāca vēlviens gms, kurš lika tev atdod šaujamo, pēc kā arī nospriedu, ka nekas tur netika cutots, jo cik sapratu, gms arī specoja situāciju!

 

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 05:57
0
post

Lielu daļu no šīs situācijas jau izskaidroju šeit.

Neredzu iemeslu kāpēc šī situācija tika turpināta, ja Ofkors to pats izjauca ar savu jailu. Situācija varēja izvērsties daudz savādāk.

 

Tavu auto es respawnoju, tas netika konfiscēts par laimi tev!

Kāds šim sakars vispār? Tu izčakarēji situāciju divos variantos: pirmais ir jails vienam no iesaistītajiem, otrais ir likt viņam turpināt situāciju bez cilvēka kurš viņu tur noveda, BET tu respawnoji viņa mašīnu situācijas laikā. Tu teici ka gribēji turpināt situāciju, bet tai pat laikā izjauci to iejailojot vienu no iesaistītajiem. Tu arī teici ka situācija turpinās, bet tai pat laikā respawnoji auto nevis atļāvi to konfiscēt. WAT?

Ieskaitīsim vēl to, ka bez pierādījumiem apmelo un uz haļavu sodi citus, par ko jau man sūdzējās. Šis viss vienas dienas laikā.

Sūdzība patiesa, ar Ofkorsu izrunājām šo situāciju.

@blackdragon uzraksti privāti par zaudētajām lietām.

Pēdējo reizi rediģēja ivanovs, 2020. gada 27. decembrī, 21:33.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0