bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
4
1
topic
[Sūdzība] Ofkors
Sestais
Bijušais administrators
431 atbildes forumā
Online: 24d 13h 43m
Redzēts 11. aprīlī, 22:39
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 03:16

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju

 

Lai vieglāk izsekot līdzi izveidotajam saturam, tā nosaukumam ir jāatbilst šim formātam: 

[Sūdzība] Augstākstāvošā lietotājvārds

Piemērs: [Sūdzība] yostu

*Ja situācijā tika iesaistīti vairāki administrācijas locekļi, kuri kaut ko pārkāpa, tad tēmas nosaukumā jānorāda katra lietotājvārds

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: YappiDoors

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Ofkors

Iesaistīto personu lietotājvārdi:Es un Ofkors.

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Iemeta nepatiesi jailā par RP avoid un GF.Pēc 1h situācijas izdomāja iemest jailā par ooc spamu un 10. noteikumu jailošanu.

Pierādījumi: https://imgur.com/a/GnAMk1b

Komentāri: Persona pirmajā jailā mani iemeta par RP Avoid,kuru pēc tam izņēma,kuru atsēdēju apmēram 40 min nepatiesi.Pēc tam izdzēsa to jail un ielika jaunā par GF  un ooc spamu + 10. noteikuma pārkāpšanu.Kur es pārkāpu GF un kapēc pēc 1h situācijas ,persona pēkšņi izdomā iemest mani par ooc spamu pēc tam nevis pirms situācija turpinās vai sākas.Kā arī persona,manuprāt,nepatiesi jailoja par 10.noteikumu ,jo pirmais nosūtija privāto ziņu.

Beigās gribu noskaidrot,kapēc tiku sodīts par GF un kapēc netiku iejailots pirms situācija turpinājās?Bet tā vietā pēc tā visa tiku jailots?

 

Iesniedzot sūdzību par administrāciju vēlams iesniegt pēc iespējas detalizētāku situācijas aprakstu un vairāk pierādījumus, lai situācijas risināšana ietu raitāk un neveidotos domstarpības.

Ofkors
SuperBiedrs
Mediķis
гקﻮ๏๔
911 atbildes forumā
Online: 46d 10h 15m
Redzēts 14. aprīlī, 12:00
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 03:27
1
post

Sāksim ar to, ka man jau, pirms manas iesaistīšanās, ienāca ziņas gan /f čatā no LSPD puikām, gan /g čatā no TrustR, ka tu raudot OOC čatā, jebšu /b, pēc kā sekoja tavas ziņas man privāti, kamēr biju citā F1/reportā un es galīgi nebīju pirmais, kas tev privāti uzrakstīja.

Ajails tika samainīts, jo pēc sarunas ar yostu nospriedām, ka RP Avoidu pa lielam tur piesaistīt nevarēja, bet tā vieta stājās OOC spamošana RP laikā, par ko minēju augstāk, GF termina pārkāums (Skaidrots zemāk) un 10. Noteikuma pārkāpums sūtot man privātas ziņas RP laikā, kamēr pats tur neiesaistījos un palīdzēju citiem.

Sods par GF terminu - Gan situācijas vidū, gan beigās uz tevi tika tēmēts ar letālo ieroci un kā skaidroju yostu, tādas lietas cilvēks neignorē, lai arī kurš tēmētu - policists vai mafiozo, cilvēks kurš pret to nevar neko likt pretī, neignorē acu priekšā redzamu letālo ieroci, uzsvars ir uz situācijas beigām, kur uz tevi tēmēju vairāk kā 7 minūtes un tu vienkārši izskrienot AFK uz sekundēm ignorēji to faktu, atbildot ar "Nekāpšu ārā" vai kkā tā, uzskati, ka tas nav GF termina pārkāpums? 

Netiki jailots ne sākumā, ne vidū, par cik cerēju, ka tomēr RP situācija tiks uzturēta un viss beigsies tā, kā tam jābeidzas, ar IC ceļa norīkotu iznākumu, bet tā vietā tu turpināji tēlot nemākuli un rakstīt savas negācijas OOC čata, kur minēji pats, lai labāk metu tevi ajailā, nekā turpini atveito RP.

 

E: Šo situāciju arī novēroja TrustR, Castellani un gmi, ja nemaldos un /g čatā nebija iepriecinošu ziņu.

Pēdējo reizi rediģēja Ofkors, 2020. gada 27. decembrī, 03:56.

 

ivanovs
VIP
681 atbildes forumā
Online: 95d 12h 6m
Redzēts 2022. gada 07. septembrī, 06:48
Pievienots, 2020. gada 27. decembrī, 05:30
0
post

Sods par GF terminu - Gan situācijas vidū, gan beigās uz tevi tika tēmēts ar letālo ieroci un kā skaidroju yostu, tādas lietas cilvēks neignorē, lai arī kurš tēmētu - policists vai mafiozo, cilvēks kurš pret to nevar neko likt pretī, neignorē acu priekšā redzamu letālo ieroci, uzsvars ir uz situācijas beigām, kur uz tevi tēmēju vairāk kā 7 minūtes un tu vienkārši izskrienot AFK uz sekundēm ignorēji to faktu, atbildot ar "Nekāpšu ārā" vai kkā tā, uzskati, ka tas nav GF termina pārkāpums? 

Tas ko es tev stāstīju ingame: civilajam, kurš nav bīstams apkārtējiem, nevajadzētu baidīties no policista tēmējot uz viņu. Jebkurš, kurš zin ka nav bīstams apkārtējiem, nebaidīsies no policista kurš tēmē te virsū, jo policists ir pēdējais kurš šautu kādam. Katrs protams rīkotos savādāk tadā situācijā - cits pakļautos, cits nepakļautos. Šajā gadījumā viņš nepakļāvās un tas tāpat nedod iespēju tev izmantot ieroci. Tā kā logfailos (1 un 2) neredzu, ka sūdzības autors ingame ir bīstams apkārtējiem skatoties pēc sūdzībām, uzskatu ka nekāds GF nav pārkāpts.

Runājot par jailu kuru dzēsi (RP AVOID): pagāja 21 sekunde kopš brīža kad IC čatā pateici "nekavējoties kāp ārā" un OOC čatā "viss man pietiek". Šeit jau parādās tas, ka statusu gribēji izmantot savā labā. Kas notiktu ja tev nebūtu iespēja kādu jailot? Situācija turpinātos un izvērstos daudz savādāk, jo būtu 2 aizdomās turamie nevis 1? Vai arī pats izlemtu cutot situāciju bez saskaņošanas ar apkārtējiem, jo pēkšņi izbesīja OOC čata drukāšana, par kuru NE REIZI nepabrīdināji lai pārstāj tam, kurš to darīja un arī neviens klātesošais admins par to nebrīdināja.

 

Netiki jailots ne sākumā, ne vidū, par cik cerēju, ka tomēr RP situācija tiks uzturēta un viss beigsies tā, kā tam jābeidzas, ar IC ceļa norīkotu iznākumu, bet tā vietā tu turpināji tēlot nemākuli un rakstīt savas negācijas OOC čata, kur minēji pats, lai labāk metu tevi ajailā, nekā turpini atveito RP.

Ko tu ar to gribi pateikt? Situācija nemaz nebeidzās pareizi, jo tu ar statusa palīdzību to izjauci. No viena gala tu saki, ka gribēji lai situācija beidzās normāli, no otra gala tu viņu pats izbeidzi tā kā viņu nevajadzēja izbeigt. Tev kā uzraugam būtu jārāda labs piemērs, nevis kā izbeigt ātrāk situāciju un kā ātrāk kādu iemest jailā. Par OOC čatu ne reizi nebrīdināji, par PM rakstīšanu ne reizi nebrīdināji, tā vietā atradi iemeslu kādu sodīt ilgāk.

 

Un pirms mēģini skolot mani kā policija darbojās ASV, ieteiktu pašam sākt ar sevi ne tikai policijas jomā, bet arī ieborēt sev galvā to, ka katrs attēlo savu personāžu kā grib un katrs personāžs ir savādāks.

Sūdzība pa pusei patiesa, GF daļa nepatiesa. Ja ir kāds kurš grib pastrīdēties par to GF ar faktiem, uzraksta privāti.

Pēdējo reizi rediģēja ivanovs, 2020. gada 27. decembrī, 05:56.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0