bilde ko parada kad esi afk par ilgu
0
0
topic
[LSPD]- Ruslan Markov
charlys
Lietotājs
32 atbildes forumā
Online: 1d 11h 9m
Redzēts 2022. gada 06. martā, 18:57
Pievienots, 2020. gada 13. decembrī, 17:52

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Ruslan Markov
Dzimums: Vírietis
Personas kods: 070783-19872
Dzimšanas vieta:LosSantos Slimnīca.
Štats:Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta:LosSantos Apartamenti.
Faktiskā dzīvesvieta:LosSantos Apartamenti.
Pilsonība:Anglis
Tālruņa numurs:571296
E-Pasts:R.Markov@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Ik dienas staigājot pa LS ielām esmu iemanījies ļoti lielu cūcības attieksmi no iedzīvotājiem un kas ir ļoti apdraudoša man un manām paziņām, cilvēki ar transportlīdzekļiem nepārstāti pārkāp vairākkārtējus likumus un ''izspolē'' visus ceļus. Es vēlos būt persona kura palīdzēs pārtraukt nelikumīgās cūcības, kā arī ir maz tādu policistu kuri dotos ''melno biznesu'' rajonos un iztīrītu tos no nelegālām kustībām. Dzīves laikā mani vairākkārtēji ir meiģinājuši iesaistīt nelegālās darbībās, bet vienmēr es esmu atteicies no tām, jo vienmēr es esmu par likumu un par kārtību. Viens no maniem sapņiem ir ieviest kārtību LS un apturēt visus blēžus, otrais mans sapnis ir tikt pamanītam pilsoņu acīs, kā es pamanu LSPD darbiniekus ar savām acīm.


Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Mani būtu jāpieņem, jo esmu pacietīgs jebkurā jomā un fiziskais arī nav mana vājība, esmu gatavas pacelt sevi no tā krēsla un doties pakaļ noziedzniekam. Esmu ļoti erudīts un spēšu atrisināt, neatrisinātas lietas sakarā ar noziedzību.
Kādi ir riski darbā policijā?:  Policijas tā pat kā ugunsdzēsēju darbs ir riskants un dototies izsaukumā citām reizēm noved pie traģēdiskām beigām, tāpēc parasti ri domāti kolēģi, kuri tevi atbalstīs no visām Četrām pusēm, kā arī tu viņus atbalsti no visām Četrām pusēm, bet ir reizes kad nepaveicas un LSPD ir bijis piemērs,kad nācās pavadīt uz viņpasauli LSPD darbinieku.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Ruslan Markov] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Nauris
Vecums: 15 ar pus.
In-Game UCP vārds: Naureits
Spēsi lietot programmu Discord?:Jā!
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos?:[jā]
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://failiem.lv/u/2cm4axtj6" target="_blank">https://failiem.lv/u/2cm4axtj6

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 13. decembrī, 19:10
0
post

Cien., R.Markov
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.

Decembris 13.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0