bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
[LSV] Domenique Marquez CV
beglislv
Lietotājs
1 atbildes forumā
Online: 1h 47m 10s
Redzēts 2020. gada 23. decembrī, 12:52
Pievienots, 2020. gada 12. decembrī, 20:11


      Los Santos Valdība ir pilsētas organizācija, kuras galvenais mērķis ir īstenot pilsētas iedzīvotāju vēlmes, padarīt cilvēku dzīvi pilsētā daudz vieglāku. Mūsu galvenais mērķis ir kalpot, sniegt atbalstu pilsētas iedzīvotājiem.

 

| A; Personālā informācija |

Uzvārds, Vārds : Domenique Marquez
Personas kods :050395-21705
Telefona numurs : 360673

Vecums :25
Nacionalitāte :Amerikanis
Dzimšanas vieta :San Fierro

| B; Izglītība |

Augstskola [-]; Asociāta grāds [-]; Bakalaura grāds [-]; Maģistra grāds [-]; Doktora [-] 
Iestādes nosaukums : Man nav neviena no augstāk minētajiem, jo arreiz pēc vidusskolas tiku iesaukts armijā un līdz šim brīdim dienēju! pabeidzu San Fierro Vidusskolu
Specializācija :

| C; Kandidātam uzdotie jautājumi |

Jūsu izvēlētais amats : Mēra Miesassargs

Pieredze šajā amatā :Man nav pieredzes miesassarga jomā, bet esmu piecu gadu gaitā  apsargājis mūsu zemi dienējot armijā.

Jūsu skatījums uz turpmāko pilsētas attīstību(100-150 vārdi) : Šajā pilsētā nēesmu ilgu laiku pavadījis bet redzu šādus tadus plusus ko varētu ieviest šeit, piemēram kā barjeras gar ceļiem ņemot vērā mūsu pašu pilsētas agresīvos braucējus, tautā saucamos "slīpētājus''. Ir vēl kur pielikt roku bet kopumā redzu šo pilsētu no brīnišķīgiem skatu punktiem un ar laiku tā tikai augs un augs. pats personigi esmu tikai par izaugsmi!

Jūsu idejas, kuras būtu jaapstiprina Direktoru padomei? : Kā jau iepiekš minēju par tām barjerām ceļu malās!

Kā šīs idejas spētu palīdzēt pilsētai augt un attīstīties? : Šobrīd skolas ir mācību semestra vidus, un nedod dievs ja kads karstgalvis nenovaldīs savu spēkratu ja kāds bērns pārvietoses gar ceļu.

| D; Vēsture |

Vai Jūs iepriekš esiet sodīts? : NĒ
Ja, jā tad miniet iemeslus :
Vai Jums ir radinieki, draugi kuri ir sodīti? : Nē

( Viss tiks pārbaudīts. )

| E; OOC |

Vārds : Rūdis
Vecums : 18
Pieredze Valdības jomā iekš MTA : Esmu laiku iepriekš attēlojis šo profesiju, domaju tas nesastādīs problēmu darīt to tagat.
Ekrānšāviņš no ''/history'' :
Ekrānšāviņš no ''/stats'' :Man nestrādā vai es neprotu ss uz ši datora diemžēl

Pēdējo reizi rediģēja beglislv, 2020. gada 12. decembrī, 20:11.
dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 20m
Redzēts 30. maijā, 15:04
Pievienots, 2021. gada 24. janvārī, 13:23
0
post

Sveiki cienītais Domenique Marquez , izskatot jūsu pieteikumu , diemžēl esmu izlēmis to noraidīt. Paldies par iesūtīto anketu. Jauku dienu.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0