bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
TLL CORP pieteikums [ Demar Taylor ]
nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 23m
Redzēts 26. augustā, 17:26
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 01:10

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Demar

 - Uzvārds: Taylor

 - Dzimums: Vīrietis.

 - Personas Kods: Esmu aizmirsis , kā viņu dabuj :D

 - Dzīves vieta: Ganton dzīvokļi.

 - Nacionalitāte: Amerikānietis.

 - Talruņa nummurs: 705205

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Autobusa šoferis , preču piegādātājs , vecākais konfiscētājs , citā pilsētā.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Pieredze ir diezgan liela , citā pilsētā biju strādājis , bet kad pārvācos uz Los Santos , mēģināju iedzīvoties un tad rakstīt CV.

 - Izglītības iestādes: Los Santos pamatskola , Los santos vidusskola , Los Santos augstskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nē , neesmu nevienu reizi ticis sodīts.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē , bet ja pēc tā ir vajadzība , varu nokārtot.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Tāpēc , kad esmu ļoti strādīgs , vēlos strādāt TLL CORP , jo to esmu darījis jau iepriekš un vēlos to turpināt , daru visu ko liek , klausu pavēlēm un izdaru visu , ko liek.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Jums mani būtu jāpieņem , jo esmu ļoti komunikabla persona ,  daru visu ko liek , jau no pašas bērnības , kad vel bija dzīvs mans tētis , braucu ar viņu no agra rīta , līdz pat vakaram un vācām auto , pēc kā to konfiscējām , tad vel biju pavisam mazs , bet zināju , kad tas būs tas , ko gribēšu darīt kad pabeigšu skolu , tā nu es pabeidzu skolu , kā jau teicu strādāju citur , citā pilsētā , bet tagad esmu atlidojis uz Los Santos un visu dzīvi esmu palīdzējis savam tēvam , tāpēc , pieredze man ir ļoti liela , patika tas ko darīju un vēlos to turpināt , ļoti daudz auto esmu redzējis , kuri ir izmētāti un tie traucē satiksmei , tāpēc vēlos tos konfiscēt , lai tie netraucētu , pagaidām tas būtu viss.  

~ OOC Informācija

 - Vārds: Nauris 

 - Vecums: 13

 - SS no /history: Tukšs , bet varu iemest. - https://prnt.sc/vs0mws

 - SS no /stats:  https://prnt.sc/vs0n2p 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2020. gada 29. novembrī, 01:13.
Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. novembrī, 11:52
0
post



Cienījamais Demar Taylor  izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz parbaudes laiku.

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu:

TLL Beno priekšniecība

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0