bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
14
4
topic
[GM] KikemonsLV
Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 19:38

 


Vajadzīgās prasības, lai pieteiktos Gamemaster.
Ar X atzīmē prasības kuras ir izpildītas!
• Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas [ x ]
• Jābūt aktīvam forumā, un jāpārzina servera darbošanās struktūra [ x ]
• Brīdinājuma līmenis forumā nedrīkst pārsniegt 3 [ x  ]
• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[  ]
• Serverī nedrīkst būt vairāk par 3 aJailiem. [ x ]
• Serverī jābūt nospēlētām vismaz 100stundām. [x]
Ja 3 no prasībām neatbilst, tālāk vari nerakstīt!
Anketa
Tavs vārds:  Kristers
Iepriekšējie nickname:  KikemonsLV 
Tavs vecums: 14 
Izveidotie personāži un frakcijas kurās darbojās:  Martin Rodrigez - Serviss (Motor City Garage) Mark Branson - Avery Architecture, Nicolas Becker - LSPD.
Pieredze kā Gamemaster:  Pieredzi GameMaster statusā es apguvu mēnešniekos. Pieredzi ieguvu un esmu saprašanā kas un kā notiek GameMaster statusā.
Pieredze Roleplay jomā: Pieredze RolePlay jomā man ir un es pat varētu teikt, ka diezgan labi pārzinu terminus un pašas svarīgākās niances. Spēlēju RolePlay jau 2 gadus un esmu ieguvis diezgan daudz, ka varu kandidēt uz uzrauga statusu. Esmu erpojis gan illegal gan legālajās organizācijās, patīk vienmēr pamēģināt intresanti atveidot lomuspēli. 
Vai kādreiz esi sodīts par kādu OOC Termina pārkāpumu?(Mūsu serverī):  Šai sezonā sanāca vienu dienu nedaudz aizsvilties, pēc kā sekoja arī sods, taču apzinos savu kļūdu un apsolu, ka tas neaktārtosies. 
Ja esi, tad cik reizes?(Norādīt zemāk visus pārkāpumus[/history vairāk par 5sodiem automātiski noraidīts]):  History
Iepazīstini mazliet ar sevi(Ja ir sasveicināšanās links, tad ieposto to!): Sasveicināšanās topiks
Kas Tevi piesaista kļūt par Gamemaster tieši iekš mūsu servera?: Komūnā darbojos jau kādu laiciņu, esmu novērojis, ka ne vienmēr uzraugi ir online kad tas ir nepieciešams, Bieži esmu saskāries ar personām kuras pavelkas uz ‘’troll’’ tai laikā kad nav administrācijas kommandas online. Es saprotu, ka nevar tā izsekot visam līdzi, taču serverī es esmu ļoti aktīvs un manuprāt, ka tas varētu palīdzēt uzraudzīt serveri, jo mana aktivitiāte šeit ļoti noderētu. Mēģinātu izsekot spēlētājiem līdzi un tos apmācīt. RolePlay spēlēju kādu laiciņu, to esmu apguvis, kā arī terminus un kapēc gan, lai es nevarētu kādam jaunajam spēlētājam tos iemācīt, lai ir sapratne, kas RolePlay vispār tāds ir. Uz statusu jau kādu laiciņu skatos un esmu nolēmis, ka šis ir īstais laiks palīdzēt serverim un spēlētājiem. 
Motivācijas vēstule(250 vārdi kā minimums, obligāti tiks skaitīti): Amatu jau vēroju kādu laiciņu, taču patiešām pieķerties lietai izdomāju tagad, tad nu visu pārbaudīju un apņēmos iesākt. Vēlos iesākt ar savām rakstura īpašībām, tās nedaudz paskaidrojot. Noteikti, varu apgalvot, ka esmu apņēmīga persona, kas, vienmēr, savu solīto izdara. Bez tā man ir liela atbildības sajūta, kas, iespējams, radusies vadot dažādas organizācijas, kuras to prasa, lai darbotos.  Spēlējot šajā komūnā, esmu ieguvis daudz jaunu iemaņu un esmu apguvis lietas, kuras pirms tam nezināju. Vēlos piebilst, ka esmu labsirdīgs un draudzīgs. Pret citiem, izrādu miermīlīgu un jauku attieksmi, esmu gatavs palīdzēt ikvienam spelētājam. Zināms, ka, iespējams, iepriekšējās sezonās, varbūt, nebiju tas labākais piemērs, jo dažreiz sanāca savārīt ziepes, taču šoreiz varu uzlikt roku uz sirds un apsolīt, ka tā nebūs. Kā jau minēju, laikam ejot, esmu šeit apguvis daudz jaunu lietu un izpratis servera darbošanās sistēmu. Bez rakstura iezīmēm, nedaudz par pieredzi šajā jomā. Esmu bijis GameMaster citos projektos, kurus esmu pametis, jo esmu sapratis, ka šeit ir vislabāk un šī ir vieta, kur normāli uzspēlēt. Tas nozīmē, ka pieredze man šajā jomā ir un zināšu, kā izmantot komandas, kādas tās ir un kā darboties, pat bez apmācības, ja tāda nebūs. Vēlos pateikties jau iepriekš, ja tikšu pieņemts amatā, jo tas ir liels sasniegums priekš manis. Šajā komūnā tik attīstos un paceļu savu reputāciju. Paldies jau iepriekš visiem tiem, kas mani rekomendēs un visiem tiem, kas palīdzēja nokļūt līdz tam, kas esmu šobrīd. Lai arī jaunajiem spēlētajiem izdodas iecerētais lomuspēles attēlošanā.

Vai apzinies ja kāds no punktiem tika norādīts nepareizi, tad Tev netiks dota otra iespēja?:  Jā, es apzinos. 
 

nauriks
Servera administrators
Frakciju komanda
Lojālais lietotājs
Biedrs
Gate atbildīgais
nauriks
Naurēns
720 atbildes forumā
Online: 47d 22h 8m
Redzēts 22. aprīlī, 22:14
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 19:40
3
post

Sveiks , nav 15 , nepattīk tas viens bans. PRET :D 

EDIT - Lab lab puik , nelikšu jau pret , pagājušajā sezonā erpoju ar Jums , bija ok , līdz brīdim kad parāvu banu , pats pie tā biju vainīgs , teikšu kā visi citi , esi diezgan sakarīgs priekš saviem 14 gadiem , esi labs moderators un seko visam līdzi , nemēģini pieļaut kļūdas un ja ir vajadzība , Tu palīdzi , PAR un veiksmi Tev :D :D

To pret neņem galvā , man vienkārši nebija idejas , ko likt :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Pēdējo reizi rediģēja nauriks, 2020. gada 28. novembrī, 02:49.
Bridges
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Lietotājs++
Pot-Valor
Mazā MIA
517 atbildes forumā
Online: 39d 18h 12m
Redzēts 19. martā, 22:19
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 19:40
4
post

• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt, neiesakam melot, jo viss tiek cītīgi pārbaudīts pēc serial un ip adreses, tiek iziets uz vecajiem profiliem un tiek iegūti dati.[  ]

Uzredzēšanos.

• Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt

Mosh tgd redzēsi..

Bridzons atvadas


Discord
Bridges#1337

Steam
Bridges(click)

“Markuss”
Lietotājs
121 atbildes forumā
Online: 7d 16h 58m
Redzēts 12. martā, 20:44
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 19:40
2
post

Vienozīmīgs PAR! Esmu daudz erpojis ar šo cilvēku,ļoti labi attēlo RP un ja arī pieļauj kadu kļudu tad ātri no tām mācas,ticu kad ļoti labi apmācis jaunos spēletājus un paskaidros kas ir RP,kā arī ticu kad uzraudzīs serveri ļoti labi no tiem tā saucamajiem "TROĻIEM"

                                                                                  Albert Rodrigez-Woodwork Carpentry-Status-Dzīvs

                                                                               Donovan Leo Lowry-Avery Architecture-Status-Dzīvs

                                                                              Daniel Rivera-Los Sanots Apkure-Statuss-Dzīvs

 

Ricins
Lojālais lietotājs
Seržants
Mafia
Ričiņš
1783 atbildes forumā
Online: 125d 14h 46m
Redzēts 26. aprīlī, 12:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 19:42
5
post

Pret shees, jauns, kad tavējais te servisa iemet par, neko nemain. Nebuss pret, pasēdi. 


Angelis
Veterāns
daunis
1201 atbildes forumā
Online: 149d 23h 5m
Redzēts 2023. gada 09. septembrī, 23:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 19:44
2
post

Naurens ar Wo1inu te kkadu sūdu iekakāja, došu par.

Runājot par Wo1inu, gramatika ir sūdīgāka nekā bernudārzniekam un viņš vēl piesakās uz gmu :D Paldies, ka uzklausijāt manu viedokli, ļoti pateicos.

cau

Tējaaa
#soberAF
Teeja
494 atbildes forumā
Online: 48d 22h 56m
Redzēts 19. martā, 10:43
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 19:44
0
post

visi te tik brauc virsū par viņa vecumu.. bet čūbis sakarīgāks nekā daži labi,kuri ir vecāki,dodu PAR   ,jo prot RP,spēs apmācīt visus jaunpienācējus 

GL

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 19:46
0
post

Es šaubos , ka var būt gan Moderātors gan GameMaster,  daudz nesanāk runāt un attēlot RolePlay kopā par prasmēm nezinu , bet neuzsvilies parasti , iedošu to PAR zīmīti , good luck.

P.S Nepatīk history'a ieraksts par naida kurināšanu :(

Pēdējo reizi rediģēja archaa, 2020. gada 27. novembrī, 20:20.

 

Murish
Lietotājs++
Mūriš
217 atbildes forumā
Online: 28d 5h 29m
Redzēts 2023. gada 06. novembrī, 13:05
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 20:03
0
post

Neesmu saskāries, bet izskatas ka erpo daudz un daudzos char pat, un kā mehāniķis erpo labi, došu PAR gm nekad nav par daudz, un ja vajadzes ātri var noņemt statusu. xD

6k

||Johnson Edge - DZĪVS- Los Santos Customs||

||Felix Lorenz - DZĪVS - 15 BLVD Cathay Criminals||

sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 20:12
1
post

Kaadu piemeeru tu vari paraadit speletajiem, ja pats vismaz no tevis neesmu neko redzeejis.

raksti kaa pokemons.

un briziem uzvedies kaa kraans ar savu moderaatoru.

Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 20:17
0
post

Nu hvz hvz hvz, nu nez nez nez, ilgi par šo domāju un laikām būs.... Pats zini, man žēl sry vecais. Bet paskaties kreisajā apakšējā stūri!

 

 

 

 

Tagad labajā                                                                                                                               par

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2020. gada 27. novembrī, 20:17.

 

 

yanchux
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
JANČUKS
1453 atbildes forumā
Online: 74d 6h 39m
Redzēts pirms 21 stundas
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 20:19
1
post

Puika jauns ir, jā, bet priekš sava vecuma ļoti sakarīgs kandidāts. Esam rpojoši kopā 'n shit, nekādu problēmu. Domāju, ka pavilksi divus statusus. Dodu rekomendāciju, lai visādiem wo1iniem un pārējiem heiteriem dirsas svīst :P

fujax

daunars
Lietotājs+
daunars
499 atbildes forumā
Online: 53d 22h 48m
Redzēts 7. martā, 23:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 20:37
0
post

pagajuso sezonu baigo sudu dariji aiz garlaicibas

bet, ja nebusi retards tad ja

Raivis
Servera administrators
Frakciju komanda
444 atbildes forumā
Online: 52d 19h 58m
Redzēts pirms 11 stundām
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 20:40
1
post

divi amati kinda nevar but, tapec pret

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. aprīlī, 14:01
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 21:40
1
post

Jābūt vismaz 15 gadus vecam , ja nav tad tālāk vari nerakstīt.

Pret, parak mazinsh un nemakuligs esi prieks uzrauga statusa.

marats
VIP
420 atbildes forumā
Online: 51d 3h 40m
Redzēts pirms 10 stundām
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 21:43
1
post

pret. Pašam vēl ir daudz jāapgūst un jāmācās. f1 noteikumu zināšana nenozimē neko priekš šāda amata.

Beichz
Lietotājs
71 atbildes forumā
Online: 3d 5h 37m
Redzēts 2022. gada 01. martā, 15:06
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 21:45
0
post

Es domāju, ka Tu jauns būdams vari sastrādāt visādas muļķības, bet ja jau ir daudzi, kas saka, ka savam vecumam esi ļoti pieklājīgs kandidāts - lai iet par.

 

kristaps_hokage
Lietotājs
137 atbildes forumā
Online: 16d 22h 50m
Redzēts 29. janvārī, 12:14
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 21:49
0
post

Visi runā par viņa vecumu un kā tad ir ar fletcheru un sneaky kurš tika par gm 13-14 gadu vecumā? 

Pēdējo reizi rediģēja kristaps_hokage, 2020. gada 27. novembrī, 21:50.
Ceikaa
Lietotājs
433 atbildes forumā
Online: 39d 6h 17m
Redzēts 2022. gada 20. decembrī, 19:54
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 22:00
0
post

Iespeju jau var iedot tev itka esi sakarigaks palicis pedeja laikaa.

Skrevele
Lietotājs
223 atbildes forumā
Online: 36d 9h 39m
Redzēts 22. aprīlī, 21:08
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 22:05
0
post

Došu par, esi sakarīgs.. bet vai nebūs grūti ar 2 statusiem? 

Pēdējo reizi rediģēja Skrevele, 2020. gada 27. novembrī, 22:05.

smifnwessun
Lietotājs
135 atbildes forumā
Online: 9d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 09. maijā, 15:28
Pievienots, 2020. gada 27. novembrī, 22:06
2
post

Visi runā par viņa vecumu un kā tad ir ar fletcheru un sneaky kurš tika par gm 13-14 gadu vecumā? 

JANUKAS SNEAKYT UN FLECHERS NAV GAMEMASTERI!!!

Smith Wesson - macitajs- DZĪVS

2rindiņ rp // lai visi neteiktu ka jauniņais n shit iepriekš biju mehāniķis, šij serveri, iepriekšēja sezona.

reāli par 20 notiem, ko nometu iekš lspd (the fuck man) reāli dēļ fuckin 20 notiem ban uz 30 dienām

FREEDOAM to speak

Lietotāji skatās šo tēmu: 0