bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
[TLL BENO] Mitsuko Yamaguchi
Tankists
Lietotājs
MAKAVELI
193 atbildes forumā
Online: 14d 1h 3m
Redzēts 22. martā, 15:09
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 18:10

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Mitsuko

 - Uzvārds:Yamaguchi

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:312198-22907

 - Dzīves vieta:Palamino Creak 298

 - Nacionalitāte:Aziats

 - Talruņa nummurs:542022

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Kadafi Corp

 - Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscētajs

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Ir liela zinu kā aizāķet automašinu zinu likumus ko drikst konfiscēt ko nē parsvara ieprēkšeja darba vieta strādaju pa aizvilcēju

 - Izglītības iestādes:Liberty City Sākum skola San Fierro 1Viduskola. Las Venturas Arodskola [Profesija Mehaniķis] 

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:ne nesmu

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:ja ir

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:nav

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Manuprāt esmu domāts šadam amatam zinu kā jastrāda konfiscētajam gan mehaniķim un pieprotu šo darbu.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):Velos šeit strādat jo velos ieviest kārtibu pilsēta saistība ar nosviestīem transportlīdzekļiem visur mētajas transportlīdzekļi gan izbraucot no pilsetas gan pilsētā.Piemēram daudz kur esmu pamanijis uz zaļas zonas stāv vai ari uz dzeltenās linījas.Vistrakāk ir tas ka braucot ara no pilsetas uz robežam ir daudz beigtu automašinu kurām dzinējs nedarbojas un vienkarši nomestas tur ir es domāju ja es šeit strādatu es atri tiktu ar problēmu galā pieredze ir liela.Man patik darbs ar automašinām un velos šeit strādat un pierādit sevi no labās puses man vienalga ja mani nepieņems tas nekas atradišu citur darbu ar automašinām.Ar cieņu novelu visu to viss labāko.

~ OOC Informācija

 - Vārds:Renārs

 - Vecums:23

 - SS no /history: https://imgur.com/mzDeOlF

 - SS no /stats: https://imgur.com/2BVrnpK

 

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 25. novembrī, 19:05
0
post



Cienījamais Mitsuko Yamaguchi  izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz parbaudes laiku.

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu:

TLL Beno priekšniecība

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 85 skatījumi )
dandijs, Kristofers, santiz, Psychicaut, Castellani, Tankists, Draugs, archaa, Ricins, amiz, Gangsta, Angelis, SANLA, niksniklaavss, command, tavsmurgs, MustanK, Murish