bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
[TLL Beno] Simon Farhadian
FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 09:28

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Simon's

 - Uzvārds:Farhadian's

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:010188-21490

 - Dzīves vieta:Los Santos Idlewood dzīvoklis #19

 - Nacionalitāte:Armēnis

 - Talruņa nummurs:266666

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Los Santos Auto konfiscētuvi - mehāniķu jomā

 - Amats, uz kuru kandidējat:Konfiscetājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā: .Kā konfiscetājam pieredze nav liela ,bet domaju ka visi ir tiesīgi pameigināt kautko jaunu, vēlas apgūt ko neredzētu .

 - Izglītības iestādes:Los Santos Bērnudārz*Bitītes* ,Los Santos Pamatskola - vidusskola ,San Fierro par automehāniķi.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:Ātruma parsniegšāna

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Nē

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Es esmu cilvēks ar lielu atbildības sajūtu ,un zinu ko es iesakšu to es arī pabeigšu tāpec domāju ,ka Los Santosā uz ceļa nemetāsies neviens lieks auto uz ceļa vidus ,vai arī nepareizi novietoti.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):Mana līdzšinēja pieredze ir bijusi saistīta tikai un vienīgi ar mašinam automehāniķa jomā.Esmu strādajis Los Santos Auto Konfiscētuvē kurā veicu mehāniķa pienākumus ,kā arī aktīvi uzņēmu jaunus klientus.Pēdejo gandrīz gadu biju bezdarbnieks ,nestrādaju nekur. Esmu cilvēks ar lielu atbildības sajūtu un precizitāti.Esmu komunikabls  ,parliecinoš un atsaucīgs  ,ātri spēju pielāgoties jaunām situācijam ,kā arī esmu gatavs apgūt visas nepieciešamās zināšānas un iemaņas lai veiksmīgi varētu pildīt savus darba pienākumus. Dzimtā valoda ir Armēņu ,bet spēju ļoti labi runāt angliski.

 Augsti novertēšu uzaicinājumu uz darba interviju ,lai jūs varētu izvertēt manas iespējas kandidēt uz šo amatu.

Ar cieņu,

Simon's Farhadians

~ OOC Informācija

 - Vārds:Mārtiņš

 - Vecums:15 gadi

 - SS no /stats:

Pēdējo reizi rediģēja FizzyS, 2020. gada 19. novembrī, 09:30.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. novembrī, 11:51
0
post



Cienījamais Simon Farhadian izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmūši pieņemt jūs uz parbaudes laiku.

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu:

TLL Beno priekšniecība

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0