bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mehāniķa spēju pieprasījumi
3
0
topic
[ Mehāniķas spējas] Martin Rodrigez
Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 20:40

 

Anketa

-IC-

Tēla Vārds Uzvārds: Martin Rodrigez

Frakcijas Nosaukums: Motor City Garage

Kādiem nolūkiem nepieciešamas mehāniķa spējas?(Vismaz 50 vārdi): Man mehāniķa spējas ir nepieciešamas,lai es izpalīdzētu mūsu Los Santos iedzīvotājiem,salabojot/uzlabojot viņu automašinas. Man mehāniķa spējas vēl ir nepieciešamas, lai varētu strādāt pilnvērtīgi savā darbavietā. Es bieži redzu kā Los Santos'ā ir nepieciešams kāds mehāniķis,taču to nevar atrast un tapēc es vēlos uzlabot mūsu iedzīvotājiem automašīnas. Palīdzot kādam citam mēs parādām cik mēs esam izpalīdzīgi un tapēc es vēlos padarīt Los Santos iedzīvotāju automašīnas par skaistākajām.

 

-OOC-

SS ar Roleplay */me* un */do* kur to attēlo kādu no dotajām situācijām (riepu maiņa, mašīnas krāsošana, logu tonēšana, bampera maiņa): https://imgur.com/a/5Lbj3ST (izlaboju linku

SS no */history*: https://imgur.com/a/V5NWNO0

Vārds: Kristers

Vecums: 14

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2020. gada 11. novembrī, 22:03.
FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 21:57
0
post

nav man  ss ar roleplay


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

FalkeLV
Bijušais administrators
DK
884 atbildes forumā
Online: 35d 9h 7m
Redzēts 19. februārī, 00:25
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 22:19
0
post

RolePlay nav sūdīgs, bet ir saprotams. Nolemju tev dot iespēju apstiprinot tevu pieteikumu!

/report, lai saņemtu spējas!


Dzīve ir viena sarežģīta lieta, un tajā ir nepieciešams pastāvīgi sev atgādināt, kas tu esi un uz kurieni tu ej!
/@edavardi

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 22 ( 127 skatījumi )
Infernus, SiL3Nt, Maruzha, Kristers, daunars, Lauronja, RainersK, Murish, dandijs, amiz, Tējaaa, FalkeLV, TrustR, Pluto, GaraiS, Valchhaaa, Ricins, archaa, Raivis, Hačiko, niksniklaavss, naurz