bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
0
topic
[LSPD] Daniel Lopez
kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 17:42

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. +

Jābūt vismaz 21 gadus veciem. +

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. +

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Daniel Lopez
Dzimums: Vīrietis.
Personas kods: 061290-27891
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: San Andreas, Los Santos, Idlewood#5.
Faktiskā dzīvesvieta: San Andreas, Los Santos, Idlewood#5.
Pilsonība: Amerikānis.
Tālruņa numurs: 819740.
E-Pasts: K.jemanovic@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Vēlos kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku, jo ielās notiek daudz ne dažādu nelegālu aktivitāšu, daudz ātruma pārkāpēju. Pieņemot mani Jūs to nenožēlosiet, ielās valdīs kārtība. Vēlos aizsargāt šo pilsētu pret noziedzību, jo tā ir mana dzimtā pilsēta. Kritīšu un celšos par Los Santos!
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Es uzskatu, ka Jums tieši mani ir jāpieņem Los Santos Policijas Departamentā, jo man ir liela pieredze sakarā ar policijas departamentu,  Esmu labā fiziskā formā, esmu ļoti komunikabls cilvēks. Esmu gatavs atdot savu dzīvību Los Santos Policijas Departamentam un es zinu uz ko es nāku un uz ko parakstos.
Kādi ir riski darbā policijā?: Darbā policija ir daudz risku - zaudēt ģimeni, aiziet bojā, gūt smagas traumas kā rezultātā vari palikt paralizēts vai uz gultas vai ratiņ krēslā., atkārtoju vēlvienu reizi es zinu uz ko es nāku un uz ko es parakstos. Par lielu Los Santos, nevis par dīgstāvi!

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Daniel Lopez] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Niks
Vecums: 18.
In-Game UCP vārds: XmacePI.
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): 

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 29. aprīlī, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 19:43
0
post

LSPD] Jim Cartez - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv
APLIKĀCIJAS ATBILDE

Cien., ''Daniel Lopez''
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju neesiet tiesīgi iesūtīt.

 

Novembris 11.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0