bilde ko parada kad esi afk par ilgu
6
0
topic
[LSPD] Jonathan O'Reiley.
Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 09. novembrī, 09:52

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Jonathan O'Reiley
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 030491-99008
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos Iedomīgā iela 1
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Iedomīgā iela 1
Pilsonība: Anglis.
Tālruņa numurs: 388827
E-Pasts: Assasin@kick.lv

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Es esmu izbijis Los Santos Police Departmenta Kapteinis, bet man bija jāatstāj amats uz nenoteiktu laiku, jo radās steidzīgas problēmas privātajā dzivē un nebiju spējīgs kārtīgi pievērsties darbam. Sakārtojot privāto dzīvi, fiziski un emocionāli gatavojies biju gatavs atgriesties patruļā, bet manu vietu bija ieņēmis kāds zaļknābis. Piesakos šim amatam, jo vēlos atgriesties savā darba sfērā un izmantot savas zināšanas, sportisko dabu un labās izmeklēšanas spējas, kuras ieguvu jau no iepriekšējām izmeklēšanām un ikdienas policista dzīves.

Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Es esmu dzimis Los Santos, uzskatu sevi kā piemērotu kanditātu Los Santos Police Departmentā, jo ir lieliskas fiziskās dotības, sertifikāti derīgi šajai darba jomai, kā arī pats esmu apņēmies aizstāvētu savu štātu kurā esmu dzimis un  uzzaudzis, pēkšņā atgriešanās ir saistīta ar krimināl darbību uzplaukumu. Esmu nostādijis mērķi iestāties ierindā un aizsargāt šo brīnīšķīgo štātu un cilvēkus kuri dzīvo viņā.

Kādi ir riski darbā policijā?: Es Jonathan O'Reiley Los Santos Policijas Departmenta darbinieks, apzinos, ka riski darbā var būt pat letāli, bet es centīšos sargāt sevi un savus sabiedrotos. Es varu tikts ievainots un sekas var būt mūžīgi paliekošas.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Jonathans O'Reileys] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Toms
Vecums: 16
In-Game UCP vārds: Assasin
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): Iesūtīšu privāti.

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 15:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 09. novembrī, 10:52
3
post

Es jau zinu, ka tu nāc lai izpirktu saviem čomiem mašīnas.

Noraidīts, kamēr nepierādi pretējo 

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2020. gada 09. novembrī, 10:52.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0