bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD]-Dominick Wolf
Dante
Lietotājs
50 atbildes forumā
Online: 2d 2h 37m
Redzēts 2021. gada 29. jūnijā, 01:15
Pievienots, 2020. gada 05. novembrī, 01:13

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.IR

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.IR

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.IR

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds:Dominick Wolf
Dzimums:Vīrietis
Personas kods: 281098-55667 
Dzimšanas vieta:Los Santos
Štats:San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos Idlewood
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Idlewood
Pilsonība:Anglis
Tālruņa numurs:593003
E-Pasts:Dominick.Wolf@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Es vēlos kļūt par virsnieku,jo gribu šo burvīgo pilsētu aizsargāt no pārgalvīgiem auto vadītājiem un no bandītiem,Ik pa reizi ieraugu kādu kas taisa sānslīdes uz ceļa un daudzreiz pat policijas atuo nepamano to ,vai pa vēlu atbrauc,Tāpēc es centīšos to labot un būšu aktīvs uz koplietošanas ceļiem.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Manu prāt esmu apņēmīgs,gudrs,labsirdīgs un stingrs cilvēks.Eju uz svaru zāli (GYM) strādāju pie sava fiziskā un emsu tagat es uskatītu ļoti labā formā.Spēju sadarboties ar kolēģīem.
Kādi ir riski darbā policijā?:Es uskatu ka ir lieli riski,jo tu nevari zināt kas var notikt uz ceļa vai kur citur,tik pat labi var sākties apšaude un tevi var ievainot vai pat nošaut,var arī zaudēt kolēģus vai kādus tuviniekus.Es uskatu ka LSPD darbs ir grūts!.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Dominick Wolf] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Mārcis
Vecums: 17
In-Game UCP vārds: Gerach
Spēsi lietot programmu Discord?:Jā!
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jā!
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):https://imgur.com/a/jxlkpDj

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 75 skatījumi )
dandijs, charlys, Mitrais, Dante, Kristers, andis227, fletcher2, Thomas, Lauronja, klassiks, Bosch, CiMBo, ttt, Suprīīīms, archaa, Assassin, KristapsDD, Castellani