bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Bana apelācijas
1
0
topic
[Liegums] XmacePI - BunnyHop
kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 16:10

Tavs lietotājvārds: XmacePI

Tavs sērijas numurs: 87.110.80.108

Administrācijas locekļa lietotājvārds: BunnyHop

Liegumas saņemšanas datums/laiks: 02/11/2020   16:00

Lieguma saņemšanas iemesls: Tika pārdota automašīna cilvēkam par RL naudu. 

Komentāri: Uzliekot man liegumu, tika rakstīts - ja es eju prom, tad nenozīmē, ka drīkst pārdot mantas. Es nemaz netaisos iet projām, pārdevu tam cilvēkam automašīnu pa RL naudu, jo IC neviens viņu nepirka. (Es saprotu, ka tas nav iemesls, ka drīkst pārdot pa RL naudu automašīnu uzreiz, bet sāksim ar to, ka es nemaz nezināju, ka pa RL naudu nedrīkst pārdot neko! Es tiešām ļoti atvainojos par šo pārpratumu, bans lika uzlikts uz mūžu. Es ļoti ceru, ka izskatīsiet un būsiet saprotoši un noņemsiet man servera liegumu, es tiešām ļoti atvainojos, es to tik tiešām nezināju, ka tā nedrīkst. Es to iedomājos arī tāpēc, ka pats servera īpašnieks tirgoja valūtu un stroķus, bet varbūt kāds to sameloja. Ļoti ceru, ka manas neziņas dēļ man netiks liegta iespēja vairs jebkad dzīvē spēlēt MTA.KICK.LV. (Vēlreiz ļoti atvainojos un apsolu, ka nekad dzīvē vairs nekas tamlīdzīgs neatkārtosies)

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 16:14
0
post

refundo visu naudu atpakaļ viņam.

Edit: plus tavs acc tiek resetots.

Pēdējo reizi rediģēja 518293182, 2020. gada 02. novembrī, 16:14.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 16:34
0
post

Nauda iztērēta, kādēļ acc tiek resetits? Es nesaprotu, mašīnu viņam pārdevu

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

shockins
Lojālais lietotājs
90 atbildes forumā
Online: 9d 6h 10m
Redzēts 16. aprīlī, 17:44
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 16:38
0
post

vienkārši tu nopizģiji ienākumus adminiem, tāpēc tev tā 

 

Lieks posts, sodīts // Lauronja

Pēdējo reizi rediģēja Lauronja, 2020. gada 02. novembrī, 17:51.
kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 16:53
0
post

Nu es reali saprotu un lūdzu piedošanu, es neiedomājos par to. Neesmu jau bugojis naudu vai ko tādu, ka acc vajag reset taisīt.  Vnk lūdzu aizmirstam šo pārpratumu un apsolu, ka nekas tāds vairs neatkārtosies.

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 16:56
0
post

@XmacePl laikam esi kārtīgi ieziepējies, jo acīmredzot tu esi prasijis vēl tādam ''guard'', lai meklē klientus kuri vēlas iepirkties un par to viņam sniegt IC naudu. Bēdīgi ar tevi, tavs acc tiks resetots.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

kidpromil
Lietotājs
KREKLS
110 atbildes forumā
Online: 3d 8h 56m
Redzēts 2022. gada 15. decembrī, 22:28
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 17:03
0
post

@BunnyHop bet tas jau ir tas klients ko viņš atrada, kam to auto pārdevu. Lūdzu nevajag resetu taisīt, es neredzu jēgu tam. Es neesmu nekādu naudu bugojis, ka resets jatais. Bet gan vnk pārdevis auto pa RL naudu, es tiešām vēlreiz atbainojos, ka ienākumus Jums atņēmu, bet es vēlreiz atkārtoju, ka nezināju un neiedomājos, ka tā nedrīkst. Tas viss ir liels pārpratums. Es vēlreiz atkārtoju, ka nevajag acc reset es tam jēgu neredzu, neesmu jau naudu bugojis, ka acc reset vajag.

 

||Eden Lopez - DZĪVS- Los Santos labiekārtošanas kombināta priekšnieks||

||Daniel Lopez - DZĪVS- Los Santos Policijas Departamenta virsnieks||

Lietotāji skatās šo tēmu: 0