bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
1
topic
[LSPD] Bernard McBear
raciskalnus
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 9h 54m 37s
Redzēts 2020. gada 03. decembrī, 13:12
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 13:16

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: McBear Bernard
Dzimums: vīrietis
Personas kods: 070995-29445
Dzimšanas vieta:Los Santos, El Corona #13 Daudzdzīvokļu māja.
Štats:San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta:Idlewood, Mason St. #25
Faktiskā dzīvesvieta:Idlewood, Mason 
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 852310
E-Pasts: dontvoteforsniffingkidpedo@kick.lv

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Vēlos nodrošināt sevi ar darbu, un kā arī redzot policijas rekrutācijas video, vēlējos pieteikties Los Santos Policijas Departamentam. Kā arī vēlos aizstāvēt savu dzimto pilsētu, lai ielas būtu tīras no noziedziniekiem.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Esmu atbildīga persona, savā uzskatā. No agra vecuma uzturu sevi labā formā, ātri un daudz apgūstu kaut ko jaunu. Katru dienu sportoju, agrāk piedalījos auto sacensībās, tāpēc labi vadu automašīnu.
Kādi ir riski darbā policijā?:Braucot izsaukumā jāzin savas tiesības, pienākumus un jābūt uzmanīgam bīstamās situācijās.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Bernard McBear] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Guntis
Vecums: 18
In-Game UCP vārds: lincis
Spēsi lietot programmu Discord?:Jā, lietoju ikdienā, kad sarunājos ar maniem labākajiem draugiem! Melis, ģeometriskā figūra, Gulbis, Anal, Ķieģelis, Desins un pats Bernard!
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/4qMdsDa

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts 9. maijā, 21:19
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 02. novembrī, 13:49
5
post

ne nebus 

trollis

aksts

klauns

Lietotāji skatās šo tēmu: 0