bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
0
topic
(LSPD) Martin Rodrigez
Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 30. oktobrī, 18:49

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Martin Rodrigez
Dzimums:Vīrietis
Personas kods: 120690-28972
Dzimšanas vieta:Los Santos
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos Idlewood
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Iddlewood
Pilsonība: Anglis
Tālruņa numurs:592657
E-Pasts: Martin.Rodrigez@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Es vēlos kļūt par virsnieku,tapēc,jo es vēlos pasargāt mūsu skaisto Los Santos no pārgalvīgiem braucējiem,kā arī no tiem,kas dara sliktu. Bieži redzu kā pa ielām braukā pārgalvīgi braucēji,policija ne vienmēr ir uz vietas īstajā laikā,tapēc apsolos,ka darīšu visu iespējamo,lai attīrītu tieši Los Santos no nelegālajām personām.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Esmu fiziski labi sagatavots,ļoti aktīvi dodos uz GYM un manuprāt,ka tieši tas arī noder iekš LSPD. Es esmu komunikabls,spēju sadarboties ar kolēģiem,atrast īsto variantu konfilkta situācija.
Kādi ir riski darbā policijā?: Riski policijas darbā ir tādi,ka Tu nezini kurā brīdī ar Tevi var kautkas notikt. Atrodoties LSPD darbā,Tu vari zaudēt ģimeni,kolēģus.

| 3 posms; Zvērests |

Es, [Martin Rodrigez] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Kristers
Vecums: 14
In-Game UCP vārds: KikemonsLV
Spēsi lietot programmu Discord?:Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): ( https://imgur.com/a/pfKa7Is )

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2020. gada 31. oktobrī, 21:26.
Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 20:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 31. oktobrī, 21:53
0
post

LSPD] Jim Cartez - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv

Cien., Martin Rodrigez
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.

Oktobris 31.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0