bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par spēlētāju
11
0
topic
[Sūdzība]Another one for Austin Michael.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 10:00

 

 

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Logix - Vincent Lucchase

Pārkāpēja/u Vārds_Uzvārds: !Scrubs - Austin Micheal.

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Iespējami iesaistīts tiek Tony Juice, Austin Micheal, Vincent Lucchase, Salvatore Lucchase, Vēl divi LSPD darbinieki, kas piedalījās arestā pie Groove street.

Ko spēlētājs/i pārkāpa: Iespējams MG.

Pierādījumi: Sāksim ar situācijas aprakstu.  Izkāpis tālāk no auto, sēžu IGS uz soliņa, OOC esmu pie telefona. Pienāk Austin Micheal, tikko atbraucis, izkāpis no LSPD transporta. Pienāk klāt un uzsāk sarunu :''TU, man ziņo par Tevi, ka pārdod ieročus, vai neiebilsti, ja pārmeklēšu'' Saku, nē, neiebilstu. Pieceļos, viņš saka, lai apgriežos, bet tajā brīdī uz rokas turēju Dīglu, uzreiz to izrāvu, ar 4 lodēm mentu noguldīju. Ātri aizbraucām, jau pēc 15 sekundēm IGS kauca sirēnas, un nevis kāds apstajās pie Austina, lai rpotu, bet braukāja pa rajonu, kur mēs aizbraucām. Uzreiz, bez kāda RP visticamāk, bez sarunām. Interesanti ir tas, ka mani atrod paslēpušos, piebrauc auto, Iekšā ir mūsu slavenais AUSTIN MICHEAL. Es saņēmu ajail, freeze dēļ, vēlāk gan mani atlaida, ieroci atdeva, history izņēma, bet logfiles no LSPD Biedrības nesaņēmu.

Ja Dispatch nebijis, tad piebrauc uz provokāciju.

Komentāri: Vēlos logfiles no Austin Micheal 2020.10.28   20:00-21:00   Man jāredz Dispatch izsaukums uz mani, kad par mani ziņo, ka pārdodu ieročus. Man jāredz RP, ar to, ko tu ziņo rācija, ja tas ir TS3, anyway, kaut kam ir jābūt, lai tu atbrauktu uz situāciju, pretēji, es domāju, te jāmet no F3, tas ir kauna kalngals,mazais. (Ieraksti man vēl kādu komentāru, ka nemāku rpot xd :D, nesaprotu, kursh nolaidis lspd tik zemu)

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts Vakar, 18:22
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 10:23
1
post

Tev pašam neapnīk raudāt un krāt postus? Ts3 tika jau iepriekš ziņots, gan par tavu auto, gan par otru kas atradās IGS teritorijā. Tākā tu nesen tiki iesēdināts un tavā mašīnā atrada ieroci, ļoti sakarīgs iemesls tevi pārbaudīt. Kad tu mani šāvi, ziņoju shots fired, officer down. Tākā stāvēji tieši man sejā, body-cams noķēra tavu seju. Draudziņ, tev pat maskas nebija. Un kā viens piebildums blakus bija civilais kuru Tu nenošāvi, viņš nerpoja, ka iegaumē tavu seju.

https://imgur.com/a/y7L5QTd

 

 

Supreme
Lietotājs
40 atbildes forumā
Online: 4d 5h 10m
Redzēts 30. aprīlī, 10:51
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 10:26
0
post

Jā. Te nudien izskatās, ka  !Scrubs ir pārkāpis kādu punktu. Bet mēs nevaram atļauties kādu mest no f3 ārā, jo NAV, kas erpo. Nav, saproti? Visi salīda nelegālajās, bet atstāja novārtā LSPD. Dzīvē tā nebūtu. Kas man ir sakāms Tev, Logix, lūdzu turpmāk pacenties tomēr bez ooc. Jāiemācas piekāpties, lai arī cik ļoti negribētos. It's just a game bro. 

Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 10:31
0
post

Es nepiekāpšos kaut kādiem mazbērniem. Ja viņš spēlēs pēc noteikumiem, to darīšu arī es. Lai tas Hildeberts iegaumē manu seju, viņš Jums neko nepateica IC. Next one, kāds shots fired. Es nedomāju, ka tu esot gatavs mani pārmeklēt, pēkšņi saņem šāvienus krūtīs, spēj ziņot Shots fired. Tu tiki gundownots 3 sekunžu laikā. Tev šauj krūtīs, pēdējo galvā. Man krāt postus? Tad netaisi sūdus, nebūs jācieš, ja kādam pret tevi ir pretenzijas. Bodycams noķēra seju. Nu? Paliec guļot ar manu seju kamerā? Neviens to nepārbaudīja, auto Dashcams arī neredzēja, jo ieparkojies paralēli man. Labi, lai būtu iemesls, ka gribēji pārbaudīt, bet par pārējo es sakarīgu attaisnojumu neredzu šeit. Tev ziņoja par citām personām.

Scrubs
Uzraugs
Biedrs
lvbrok
587 atbildes forumā
Online: 18d 21h 12m
Redzēts Vakar, 18:22
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 10:33
0
post

Man bija veste, tās bija 3 sekundes, bet  vienkārši ātri jāmāk ir runāt. Par to, ka dabūji ajailu vakar, kad es biju iesaistīts, tas bija virsnieks 1, viņš viens pats patrulēt nevar, Shermans izsauca mūs kā backup, kur problēma? Ja tev kautkas nepatīk tad pamet šo projektu, redzi tas, ko es daru jau šijā vietā ir high RP, tādai ''leģendai'' kā Tev, nav vietas.

 

Pēdējo reizi rediģēja Scrubs, 2020. gada 29. oktobrī, 10:34.
Logix
Bijušais administrators
Lietotājs++
Brendijs
784 atbildes forumā
Online: 12d 2h 32m
Redzēts 2023. gada 12. oktobrī, 18:30
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 10:35
0
post

Neredzu iemeslu kāpēc man šeit nebūtu vietas, kā arī uzskatu, ka šī nav īstā vieta, lai to apspriestu. Es gan uzskatu un turpinašu uzskatīt, ja Tu redzi, ka liecos pēc ieroča, tad tu to darītu arī ar savu ieroci, nevis spiestu rācijas pogu, lai ziņotu, ka Tevi šas nobērs. Tad jau tā ir vienaldzība pret atveidoto tēlu. 

High rp LSPD. 

Pēdējo reizi rediģēja Logix, 2020. gada 29. oktobrī, 10:38.
Dinčaa
Meitene zeltene
132 atbildes forumā
Online: 129d 23h 8m
Redzēts 28. martā, 15:38
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 10:42
0
post

Palūgšu izbeigt čatu.

Katrs nākamais liekais posts tiks sodīts ar 1 brīdinājuma punktu. Atļauts izteikties tikai sūdzības izskatītājam un sūdzības iesaistītajiem, lai pievienotu tikai papildus pierādījumus.

emilinss
Lietotājs+
81 atbildes forumā
Online: 3d 14h 13m
Redzēts 2022. gada 01. augustā, 22:49
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 10:57
0
post

Vari mani sodīt, vari ne, bet es pats esmu PD, visu laiku, kad kāds uzraksta sūdzību mēs tēlojam vainīgos, varbūt beidzot ir jāatbild par savām vainām? Jā, piekrītu, darbs PD nav viegls, bet tomēr uz citiem tas neattiecas, tādēļ ir jāpiekāpjās šoreiz nevis jāspēlē vainīgo.

 

lieks posts, sodīts

Pēdējo reizi rediģēja bLank, 2020. gada 29. oktobrī, 11:27.

muhtars
Lietotājs
25 atbildes forumā
Online: 17h 6m 18s
Redzēts 2021. gada 26. februārī, 11:45
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 11:07
0
post

@JustDavids nu nejau tu te ari spele wtf

 

lieks posts, sodīts

paldies, sanemu

Pēdējo reizi rediģēja muhtars, 2020. gada 29. oktobrī, 12:27.
Valchhaaa
Biedrs
595 atbildes forumā
Online: 35d 18h 5m
Redzēts 27. februārī, 17:44
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 29. oktobrī, 11:16
0
post

Esmu iesaistīts iekš situācijas, pateikšu vienu- To mentu labāk nevajadzēja piļīt nost, apkārt vēl bija vismaz 2 mašīnas, es varētu vispār PD izsaukt tajā laikā, bet mans tēls IC nevēlās problēmas.

Pēdējo reizi rediģēja Valchhaaa, 2020. gada 29. oktobrī, 11:22.

Bambusa Lācītis 

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 11. novembrī, 10:36
0
post

MetaGaming pārkāpums šeit nav, ziņoja viņam par tevi, ka tu pārdod ieročus. Visticamāk shots fired tikka ziņots ts3, bet pk neievērošana šeit gan ir.

Sūdzība patiesa.

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0