bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
Sergei Petrovic par Mehāniķi-Konfiscētāju
RastA
Lietotājs
Rastiņš
82 atbildes forumā
Online: 4d 20h 21m
Redzēts 2022. gada 28. martā, 15:25
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 14:14

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Sergei

 - Uzvārds:Petrovic

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:21.02.80

 - Dzīves vieta:Jefferson Motelis

 - Nacionalitāte:Anglis

 - Talruņa nummurs:654466

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Autobusa šoferis.

 - Amats, uz kuru kandidējat:vēlētos kļūt par Mehāniķi bet Varu strādāt sākumā arī par Konfiscētāju!

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Pieredze man ir Ļoti liela smalki nestāstīšu bet esmu cēlies no Labāajiem Mehāniķiem ja t;a var teikt no San Fiero slavenākā Auto Mehāniķu Autoservisa ar nosaukumu *Steel Horse* Autoservisa.

 - Izglītības San Fiero Bērnu Dārzs *zvaniņš*
Tālāk sākumskola Nr.3
San Fiero VidusskolaNr.3
Augstskola!
Amatakola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:Neesmu bijis Sodīts!

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā ir Derīga.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Ne Nav.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Nu jāsāk ar to ka kā mehāniķim no manis būtu lieli plusi pacik esmu Darba Holiķis strādāju kārtīgi Nekad neatsakos no Virsstundām.Vēlos pielietot savas zināšanas un labot remontēt un daudz ko citu pacik tas ir manās asinīs.Nu ja sākumā nevqarēšu būt Mehāniķis tad es arī pārzinu Konfiscētāja Darbu!braucot pa ielu redzu vienīgi šausmīgi lielu bardaku ko atstājuši bezatbildīgi Autobraucēji.Uz katra stūra mētājas kūpoši sasisti vai vienkārši pamesti auto.Vēlos dzīvot sakārtotā un tīrā vidē psacik esmu pedants un man ļoti nepatīk tas ko redzu uz ielām!!!Vēlos sakārtot Ielas lai vissi lūžņi atrodas tur kur tiem jābūt nevis ielās.P.S.Tomēr es vēlētos Strādāt par Mehāniķi jo Mehāniķi jums ir ļoti neaktīvi,es vēlos to mainīt un lai Los Santos iedzīvot;ajiem būtu uz ko paļauties ja nu viņu auto pēkšņi kautkas notiek.Esmu miermīlīgs paklausīgs un Lojāls strādnieks un vēlos darīt to kas man ir paaudžu paaudzēs iemācīts kā Mehāniķim!!!

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):

~ OOC Informācija

 - Vārds:Sergejs

 - Vecums:19

 - SS no /history:https://imgur.com/t2AvDrF

 - SS no /stats:https://imgur.com/undefined

★ Sam Gurjinyan izņemtu atslēgas no braucoša  auto aizdedzes un ar savām rokām sašķaida Sergei galvu★  :hit2: 

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 21. oktobrī, 16:52
0
post



Cienījamais Sergei Petrovic, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku. 
Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

Ar cieņu:

Los Santos Auto Konfiscētuves priekšniecība

Lietotāji skatās šo tēmu: 0