bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
12
0
topic
[Sūdzība] Castallani, Keandre Buckner.
sippa
VIP
556 atbildes forumā
Online: 46d 1h 42m
Redzēts 2023. gada 12. decembrī, 11:22
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 17:31

Tavs lietotājvārds:  sippa

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: Castallani

Iesaistīto personu lietotājvārdi: Castallani un viens pamuļķis.

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: Sarunājam ar fujaku satikties Grove Street, lai atņemtu viņam LSD tabletes. Priekša stāv Castallani, kas vienkārši nepievēršs īpašu uzmanību situacijai un neliekas ne ziņas. Atbrauc divi fujaki, kas izpisa visu RP un otrs fujaks Keandre Buckner kam gribejam atņemt LSD viņš viņas vienkārši NORIJA 20 TABLETES. Es vēlos, lai Castallani jeb jūsu strādīgā administrācija, kam LŪDZ palīdzību viņi aizver vienkārši PM/Stāv oranža TAB panelī, bet visi kā viens neko nedara. 

Man vienmēr ir jagaida Kapracis vai Ceika, lai paņemtu beidzot Reportu. 

vel vēlējos piebilst ka mans draugs Napaleons nosmēķēju vienu nelieti, kas izjauca visu RP situaciju un Castallani sodija Napaleonu par DM. Ļoti švaki, ka šeit jums ir tik strādīgi admini. 

Man nav baigi daudz laika rakstit ta lai jus saprot jo man autobuss gaida. 

Pierādījumi: 

 

Komentāri: Velos saņemt vai nodot 20 tabletes LSD Napaleonam vai uzlikt CK fujakam kas viņas norija jo kops sodienas 17:30 es vairs neesmu mājās. 

Tropkillaz
Vadošais administrators
Frakciju komanda
277 atbildes forumā
Online: 100d 8h 55m
Redzēts 6. martā, 21:29
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 23:07
0
post

Administrators Castellani tiek brīdināts par viņā nepieņemamo rīcību un atteikšanos palīdzēt spēlētājiem. 

Sūdzība patiesa.

 

There's no god, no saviour, no paradise and no life beyond. Our existence is limited. Nothing will save us from death.  Use your time on earth wisely.

Be kind to others, share your wealth - donate to the poor, protect the environment, use your opportunity every day to make earth a better place.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0