bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSAK] Boris Hrungov
Davko
Lietotājs
28 atbildes forumā
Online: 1d 1h 47m
Redzēts 2020. gada 08. novembrī, 01:36
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 17:12

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Boris

 - Uzvārds: Hrungov

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 19333-3222

 - Dzīves vieta: Idlewood, 18. Apartment

 - Nacionalitāte: Baltādainais

 - Talruņa nummurs: 395317

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Apkopētājs Los Santos Universitātē, palīg mehāniķis drauga garāžā.

 - Amats, uz kuru kandidējat: Konfiscētājs.

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Agrākajās dienās biju palīdzējis tēvam ar auto konfiscēšanu, tajās dienās kad mani vismaz paņēma līdzās. Zinu kā apieties ar šāda tipa auto.

 - Izglītības iestādes: Los Santos' Downtown vidusskola, Los Santos' Rodeo augstskola.

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nē.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Es esmu pieejams gandrīz visu dienu un nakti. Ar mani nav nekādas pretrunas. Ja man dod darbu, tad es to izdaru, bez liekām runām. 

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Kā jau minēts, jaunība esmu palīdzējis tēvam ar jūsu tipa darbu. Šajā laika posmā es esmu iemācījies gan vairākas dzīves pamācības, bet vēl jo svarīgāk - darba pieredzi. Es varu garantēt kad būšu nomodā kad mani vajadzējas, kā arī tajos brīžos kad nav vajadzības no manas klātbūtnes. Dotajā momentā esmu bezdarbnieks un dzīvoju meitas dzīvoklī, un mēģinu sakrāt naudu labākai dzīvei man un savai meitai. Šīs vēstules rakstīšanas laikā, jau iepriekš biju piegājis pie vairākiem darba devējiem, kā LSGD, LSPD un vēl vairākiem, cerot ka viņiem būs vajadzība priekš jebkādas palīdzības. Bet, es esmu pārāk vecs lai skraidītu apkārt un ķērtu neģēļus, vai cīnītos ar plostošu ugunsgrēku. Tādēļ, es gribu izbaudīt savus atlikušos gadus kā auto konfiscētājs un cerams ka tā man patiešām paveiksies. Paldies.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Dāvis

 - Vecums: 18

 - SS no /history: https://prnt.sc/v1p728

 - SS no /stats: https://prnt.sc/v1p6rr

GaraiS
Servera administrators
Frakciju komanda
103 atbildes forumā
Online: 5d 10h 58m
Redzēts 8. aprīlī, 20:45
Pievienots, 2020. gada 19. oktobrī, 17:38
0
post

Cienījamais Boris Hrungov, izskatot Jūsu iesūtīto CV, esam nolēmuši pieņemt jūs uz pārbaudes laiku. 

 

Sazināsimies ar jums tuvāko 2 dienu laikā.

 

 

Ar cieņu:

 

Los Santos Auto Konfiscētuves priekšniecība

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 108 skatījumi )
dandijs, Jitzie, Uziks, renarz, Twizzy, Gangsta, Tommy, Murish, Davko, PETER1ZZ, Castellani, Kristers, Lauronja, archaa, Angelis, GaraiS, Runčuks, niksniklaavss