bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD]Rogher Moore
Kristherz
Lietotājs++
150 atbildes forumā
Online: 9d 22h 29m
Redzēts 6. martā, 06:33
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 14:47

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds:Rogher Moore
Dzimums:Vírietis
Personas kods:230588-21450
Dzimšanas vieta:Los Santos
Štats:Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta:Washington St#18
Faktiskā dzīvesvieta:Washington St#18
Pilsonība:Amerikānis
Tālruņa numurs:739921
E-Pasts:r.moote@space.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Lai aizsargātu nevainīgos un novērstu noziedzību.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Jo, es esmu šim gatavojies gandrīz visu dzīvi, pabeidzot divpadsmito klasi, devos tieši uz policijas akadēmiju , kur tiku apmacīts gandrīz 5 gadus , pec šiem grutajiem apmacību gadiem esmu sapratis ka tas joprojām ir tas ko es vēlos - lai kalpotu un aizsargātu. Vēlos palidzēt katram un novērst katru riska iespēju.
Kādi ir riski darbā policijā?: Tikt sašautam, iekļūt autoavarijās un viss iedomājamais ar ko saistās policista dzīve.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Rogher Moore , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Kristers
Vecums:  18
In-Game UCP vārds: Kristherz
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/mHp6Xqf

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. oktobrī, 16:40
0
post

LSPD] Jim Cartez - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv

Cien., Rogher Moore
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.
 

Oktobris 18.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija
 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0