bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
4
4
topic
[Sūdzība] Krΐsters
Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. oktobrī, 15:30

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: Atty

Augstākstāvošā/o lietotājvārds: KikemonsLV

Iesaistīto personu lietotājvārdi: https://mta.kick.lv/forums/topi…on/?post=46475

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa: 
Čalis vai nu nezin noteikumus, vai arī neprot lasīt.  Uzlika divus wārn, par postu, kurš vispār nav saistīts ar konkrēto noteikumu punktu. Es īstī nesaprotu notekumu, kurš ir domāts frakciju topikiem, var pielietot tēla aprakstos. 

Pierādījumi: 
 posts - https://prnt.sc/v1513u

Noteikumu punkts, kuru ĶĪPA es pārkāpu : https://prnt.sc/v151dl

2warn : https://prnt.sc/v151iv

Komentāri: Saņemies mazais, ja esi mods! 

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2021. gada 05. martā, 13:40.
Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 17. oktobrī, 16:12
2
post

Sveiks. Tātad,Tu biji iepostojis Luīzes tēla dzīvesstāstā tā saucamo ''shit postu'' 

.3.4.1. Aizliegts nomelnot frakcijas autora topiku ar liekiem komentāriem (shit postiem), atļauts izteikt savu viedokli neaizskarot autoru vai tā biedrus.     

Šķiet,smieklīgi tev postot šādus postus zem citu dzīvesstāsta? Ja Tev tas šķiet normāli tad ej izaudz.

Sākumā es biju caur telefonu forumā,kopēju linku,lai sodītu tevi,taču man nepierakstijās klāt noteikums ,rezūltātā izsniedzās divi,taču pirmais tika noņemts. Pārskati savu profilu pirms raksti sūdzībā,ka ir izsniegti 2WP. 

Kārtējais foruma ''trollis'',kurš posto muļķības,cerībā,ka netiks warnots/sodīts. Nesaprotu kapēc tev ir jāposto kautkādās muļķības citu dzīvesstāstos. Citi vizmas kautko RPo un dara nekā Tu,kas sēž forumā un piemēslo topikus,piedod,bet tā ir.  Manuprāt sūdzība-nepatiesa.

Atty
Lietotājs
98 atbildes forumā
Online: 26d 21h 23m
Redzēts 2023. gada 17. maijā, 09:07
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. oktobrī, 16:14
2
post

Izlasi to noteikumu, pirms kaut ko dari, tas noteikums ATTIECĀS uz frakciju topikiem, nevis uz dzīves stāstiem, kā arī nav noteikuma, kurš man aizliegtu tur kaut ko postot. 

Ja esi mods iepazīsties ar noteikumiem tak. 

pagarinatajs
Nejaušs incidents
lietotajs++:)
edu sudus
285 atbildes forumā
Online: 16d 0h 17m
Redzēts 31. martā, 22:10
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 17. oktobrī, 16:16
1
post

@kikemontstv man liekas bezkaunigi sutit ilzi vinkeli izaugt, ja pats esat sasniedzis 14 gadu stazu!

uravnobeshen
VIP
Bijušais administrators
452 atbildes forumā
Online: 41d 18h 32m
Redzēts 11. maijā, 13:07
Pievienots, 2020. gada 17. oktobrī, 20:12
1
post

sis ir lieks komentars (shit posts) kas neattiecas uz temu un visticamak sanems warn //uz so vestuli nav jaatbild// paldies sadodiet man pa dibenu

518293182
Īpašnieks
Transportlīdzekļu komanda
🥀
1115 atbildes forumā
Online: 225d 11h 14m
Redzēts 20. aprīlī, 17:00
Pievienots, 2020. gada 17. oktobrī, 21:39
0
post

Nevajag vainot moderatoru komandu, bet tieši mani, jo noteikums nav precizēts pareizi un ir samērā neskaidrs, kas atspoguļojas šajā sūdzībā. Moderatori reaģē katrs savādāk, tāpēc noteikums tiks mazliet pārlabots.

Papildināšu noteikumu. 3.4.1. Aizliegts nomelnot frakcijas autora topiku ar liekiem komentāriem (shit postiem), atļauts izteikt savu viedokli neaizskarot autoru vai tā biedrus.

3.4.1 Aizliegts nomelnot frakciju autora topikus, tajā skaitā dzīvesstāstus ar liekiem komentāriem (shit postiem), aizvainojumiem, darba autors ir tiesīgs manuāli paziņot moderatora komandai, lai izdzēš noteikto postu kuru nevēlas redzēt savā darbā.

🆗🆒♿

sīkāk par ls opening kekw

Horoskopi Ātri vien zaudē savaldību!

2. vieta - Skorpions

Skorpions var izskatīties ļoti atturīgs un pat ieturēt distanci, taču viņa iekšienē viss ir gluži pretēji. Agresija šīs zīmes pārstāvju starpā kādu laiku uzkrājas un pēc tam izpaužas ārkārtīgi negaidīti. Skorpioni ir atriebīgi, tā ir viena no viņu galvenajām iezīmēm, viņi ir ļaunatminīgi. Šī zīme nepieļauj melus, tie viņus sagrauj. Kas attiecas uz krāpšanu, tad tikai mājiens, ka partneris ir viņam neuzticīgs, var padarīt Skorpionu traku.

Skorpiona zīmē dzimis vīrietis vēlas atrast labāko sievieti pasaulē - neko mazāk. Tāpēc, ja viņš ir izvēlējies tevi, tas nozīmē, ka tu esi labākā. Skorpions iemīlēs inteliģentu, seksīgu, azartisku, kaislīgu un neatkarīgu sievieti.

Skorpioni neko neaizmirst. Jūs būsiet pārsteigts par viņu spēju atcerēties pat vissīkākās detaļas par visdažādākajiem notikumiem. Sākot no priecīgiem brīžiem līdz skumjiem, Skorpioni atceras visu, saglabājot aizvainojumus un neatlaižot tos vaļā.

CODE: PRISONGANG FOR 75% DISCOUNT

Lietotāji skatās šo tēmu: 0