bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzība par administrāciju
10
1
topic
[Sūdzība] krokadils dandijs
Shamrock
Lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 8h 48m
Redzēts 2021. gada 07. aprīlī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 15. oktobrī, 15:35

Paraugs, kuru jānokopē un jāizpilda, kad iesniedz sūdzību

Tavs lietotājvārds: dzeks123

Augstākstāvošā/o lietotājvārds:  dandijs

Iesaistīto personu lietotājvārdi: n/a

Ko augstākstāvošais/ie pārkāpa:  Nepatēmu aizver ciet reportu, nepalīdzot, krāj sev reportus.

Pierādījumi: https://i.imgur.com/G537eKV.png

Komentāri: Kas šim gm'am ir mācijīs atzīmēt reportus kā nepatiesus kur viņš nevar palīdzēt... Man bija reporta pirmais numurs, varēju sēdēt ar nolaistu mta un gaidīt, kad ienāks tas ad, atzīmē nepatiesu, paņirgājas par mani, neuztver nopietni lietotāju, runā kautkādu murgu, ka grib tikai palīdzēt, darot pretējo. Tagad kamēr šis ļoti cienījamais gm sēž serverī, es nevaru doties afk, jo man ir JĀVĒRO, kad ienāks AD un tad es varēšu šo reportu rakstīt.

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 00:11
Pievienots, 2020. gada 15. oktobrī, 15:46
3
post

Izteikšos par savu rīcību , tātad , šobrīd esmu vienīgais no staffa un bija reports '' Varat rrot auto shopu '' , es šo reportu atzīmēju par nepatiesu , jo uz to mirkli nebija neviena 1 līmeņa administrātora vai augstāka ranka admina. Cik es esmu redzējis autoplaču auto nerestartē administratori , bet spēlētāji paši gaida , kad uzspawnosies auto , kuru viņi vēlas iegādāties. Nezinu , kurā vietā es par tevi ņirgājos , jo es tev pēc reporta falsošanas pm'ā skaidri atbildēju , kā arī tu pārkāpi 10. noteikumu.

Pēdējo reizi rediģēja dandijs, 2020. gada 15. oktobrī, 15:48.

 

 

Shamrock
Lietotājs
34 atbildes forumā
Online: 1d 8h 48m
Redzēts 2021. gada 07. aprīlī, 13:10
Pievienots, 2020. gada 15. oktobrī, 15:47
0
post

Interesanti, ka tiklīdz ieliek sūdzību, iemācies arī pienācīgi atbildēt, logā redzams, ka ņirgājies

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 15. oktobrī, 17:14
3
post

Autošopi netiek respawnoti dēļ tā lai tu dabūtu sev attiecīgo auto, ja vēlies iegādāties sev kādu auto un viņa nav shopa, tad lūdzu pasūti un gaidi kad atnāks sms ka auto ir uz vietas. Dandijam bija tiesības falsot tavu reportu.

Sūdzība nepatiesa 

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0