bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD] Porter Palmer
Hennessy-
Lietotājs
16 atbildes forumā
Online: 3d 20h 59m
Redzēts 2023. gada 07. septembrī, 13:54
Pievienots, 2020. gada 12. oktobrī, 15:01

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Palmer Porter
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 20/11/1994
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta:  -
Faktiskā dzīvesvieta: Jefferson motelis,  East Broadway-5
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 558036
E-Pasts: savpalmer@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Kad pabeidzu LVPA (Las Venturas Policijas Akadēmija) es sapratu ka man tomēr vajag doties uz Los Santos un tur iestāties par policijas darbinieku, jo esmu dzirdējis ka te krimināli cilvēki ir ļoti daudz u.t.t. Iestājos policijas akadēmijā tieši kad beidzu vidusskolu un kļūt par policijas darbinieku vēlos jau no tīņu gadiem. Esmu vienmēr vēlējies kalpot savai valstij un mūsu valsts iedzīvotājiem.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:  Esmu pabeidzis LVPA kā arī esmu ļoti neatlaidīgs, māku ātri reaģēt strauji mainošās situācijās, zinu visus Los Santos stūrus/nostūrus, māku sadarboties komandas darbā un kā arī zinu visus likumus
Kādi ir riski darbā policijā?: Riski ir daudz ne dažādi... Riskā var arī nokļūt tavi tuvenieki,ģimene un radi. Policijas darbā cīnoties ar kriminālistiem var gūt daudz ne dažādas traumas, kā arī vissliktāko- nāvi.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Porter Palmer , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Ralfs
Vecums:  18
In-Game UCP vārds:  Hennessy-
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): Tīrs

 

Pin on Gangst3rs

command
Izstrādātājs
LABDIEN
125 atbildes forumā
Online: 14d 14h 55m
Redzēts 2023. gada 24. septembrī, 21:12
Pievienots, 2020. gada 14. oktobrī, 11:53
0
post

LSPD] Jim Cartez - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv

Cien. Porter Palmer,
Los Santos Policijas Departamenta rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.
 

Kennedy F. Roosevelt,
Rekrutācijas un apmācību divīzijas vadītājs,
Los Santos Policijas Departaments


LABDIEN

Kas attiecas uz Lauvām, tad šeit joki mazi, jo Zvēru karalis kļūdas nepiedod. Viņš/-a ir bara līderis, viņa viedoklī ieklausās, viņam seko. Lauvas ir azartiskas darbā, mīl tērēt naudu, aptver sevi ar skaistumu un krāšņumu, tiecas pēc sabiedrības uzmanības. Šiem cilvēkiem dzīve ir kā milzīga skatuve ar gaismām un pienācīgu publiku. Lauvas pārliecināti soļo caur dzīvi ar lepni paceltu galvu. Cieņa un varenība – divi galvenie šīs zīmes dzīves dzinuļi. Lauvas ir labas pret tiem, kuri ir vājāki nekā viņi paši, bet tikai tādā gadījumā, ja otrs cilvēks pēc tā tiešām tiecas. Nevajadzētu mēģināt Lauvu piekrāpt, jo viņu “kodiens” un “uzbrukums” nav domāts vājiem nerviem.

 

"luize izglabs, goblins unbanos"
- kapracis 6/10/2020

"viņš vislaik tāds dirsīgs ir?"
-helludoin 8/7/2020

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0