bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
2
0
topic
LSAK [Marks]
Marks
Lietotājs
Margossa
32 atbildes forumā
Online: 2d 1h 46m
Redzēts 2020. gada 11. oktobrī, 13:59
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 11:12

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Andrew

 - Uzvārds:Jonhson

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:010180;22040

 - Dzīves vieta:Jefferson Motelis

 - Nacionalitāte:Amerikānis 

 - Talruņa nummurs:845580

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Autobusu Šoferis

 - Amats, uz kuru kandidējat: LSAK Konfiscētājs

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Nav bījusi īsta pieredze tieši konfiscētuvē kā konfiscētājs, bet zinu ceļu pa konfiscētāju.

 - Izglītības iestādes:Los Santos Pamatskola ; San FJERO vidusskola : Las venturos koledža

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Neesmu par neko sodīts.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:N/V

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Mani būtu jāpieņem šajā amatā jo esmu gatavs darīt savu darbu un būt aktīvs. Kā arī esmu cītīgs itīpaši strādājot un darot savu darbu.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Labdien, ķeršos pie lietas, es esmu cītīgs itīpaši savā darbā. Es esmu gatavs darīt jebko lai tiktu šajā amata es gribu šeit strādāt, jo es gribu palīdzēt atīrīt pilsētas ielas no nomētātiem transportlīdzekļiem un vispārīgi palīdzēt cilvēkiem jo man tas padodas manuprāt un es esmu gatavs darīt jebko lai kādam cilvēkam palīdzēt aizvlikt savu auto kaut kur pēc pieprasijuma. Esmu redzejis braucot pa ielu daudziem cilvēkiem ma''sinas ir noplīsušas ceļa malā attāluma no servisiem un taja brīdi es esmu bezjēdzīgs jo nevaru viņam palīdzēt, bet ar šo amatu es varu palīdzēt visiem kam to vajag un satīrīt ielas!

~ OOC Informācija

 - Vārds:Marks

 - Vecums:15

 - SS no /history:https://imgur.com/undefined

 - SS no /stats:https://imgur.com/IGWeehQ

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 11. oktobrī, 13:03
0
post


Sveicināti Andrew  Jonhson, Izskatot kārtīgi jūsu iesutīto CV uz konfiscētaja matu, esam nolēmuši to noraidīt. Sakara ar to, ka pašlaik ir pietiekams darbinieku skaits.

Ar cieņu:

Los Santos Auto konfiscētuves priekšniecība

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 20 ( 73 skatījumi )
dandijs, kevins, Jitzie, Tommy, Murish, Gangsta, Kristherz, Draugs, 匚ㄚ尺乇乂, daunars, Raivis, Marks, Kristers, Angelis, Castellani, Rove, LUĪZE, ivanovs, FizzyS, Tējaaa