bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Tēlu dzīvesstāsti
2
0
topic
Jame Cooper
Raivic
Lietotājs
77 atbildes forumā
Online: 3d 12h 2m
Redzēts Vakar, 11:32
Pievienots, 2020. gada 06. oktobrī, 16:28

Džeims Kūpers dzimis 1984.gada 16.Novembrī, mazā ciemā 400.km rādiusā no Los Santos centra, visa viņa bērnība tika pavadīta kopā ar Vecmammu un vectēvu, nabadzībā un badā. Vectēva nodarbošanās bija auto labošana. Džeims katru rītu piecēlies, pie sevis čukstus nodomāji... Vai es būšu tāds, kā mans vectēvs? Toties Vecmammai bija veselības problēmas un viņa nestrādāja. Pagāja kāds laiks un Vectēvs nomira,Džeims kritiski zaudēja sevī pašparliecību, ķļūt par kaut ko nākotnē, viņš domāja tikai negatīvi pēc vectēva nāves. Pagāja pāris gadi Džeimsam palika 35.gadi, un viņas Vecmammai tolaik bija 95.gadi. Viņa bija viss vecāka mazajā ciemā. Bet viss beidzās, kad arī nomira viņa vecmamma. Džeims bija panikā... Kādu dienu atbrauca nodokļu parādnieki un uzrādot dokumentus un līgumus Džeimsam, Džeims saprata ka šajā ciemā vairs uzturēties nevar, pēc kā viņš laidās lapās uz Los Santos centru, viņš stopēja auto uz šosejas, bet neveiksmīgi... Viņš visus šos kilometrus mēroja ar pašu kājām, nabadzībā un badā. Pagāja pāris dienas, kad Džeims ieradās Los Santosā, viņš pa ceļam atrada loterijas biļeti, viņa bija neizlietota. Džeims viņu satvēris kasija nost trīs simbolus, bija jāsakrīt trīm simboliem lai laimētu 50.000$. Džeims kasija pirmo lauciņu, kurā bija atzīmēta zirga ikona, pēc tam viņš  to pašu izdarija pārējām ikonām un Džeims vēlāk nesaprata, kas noticis... Trīs simboli bija vienādi, trīs zirgi. Džeims iebāzis loterijas biļeti kabatā, devās uz IGS, pēc kā parādija šo biļeti un pārdevējas bija šokā, ka kāds ir laimējis tik daudz, pagāja kāds laiciņš kad Džeims sakārtoju visus savus dokumentus un beidzot pienāca tā diena, kad Džeims saņēma visu loterijā laimēto naudu. Par šo naudu viņš nopirka garāžu, māju un mašīnu... Viņš pie sevis noteica, vectēv... Es tevi nepievilšu... Pēc kā Džeims sācis strādāt autoservisā un turpinājis vectēva hobiju, nopietnākā līmenī. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0