bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
[LSPD]Ash Frenders
MustanK
Lietotājs
57 atbildes forumā
Online: 2d 18h 30m
Redzēts 2022. gada 04. augustā, 17:57
Pievienots, 2020. gada 05. oktobrī, 16:25

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds:Ash Frenders
Dzimums:Virities
Personas kods: 024456-21571
Dzimšanas vieta: ASV.
Štats: San Andreas.
Deklerētā dzīvesvieta:Idlewood, San Andreas bvld.71
Faktiskā dzīvesvieta:Idlewood, San Andreas bvld.71
Pilsonība: Amerikānis.
Tālruņa numurs:611130
E-Pasts:FrendersA@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Sāksim ar to, kad es esmu pabeidzis visas tām nepieciešamās iestādes lai kļūtu par professionālu Policijas Departamenta virsnieku.Man jau ir pieriebies redzēt kā visa Los Santosā uzdarbojās visādi bandīti, no sikiem ielas grupējumiem , līdz pat milzigiem OPG. Es esmu cilvēks, kam patīk kārtība, un ja es iesāku kautko darīt, tad es to izdaru līdz galam. Esmu čakls strādnieks, kurš var 24/7 darīt jebko, ko viņam liks.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Kā jau arī teicu, es esmu pabeidzis visas tam nepieciešamās iestādes lai kļūtu par professionālu Policijas Departamenta virsnieku, es čakli strādāju un esmu gatavs darit visu, lai dabutu šo darbu.
Kādi ir riski darbā policijā?:Es ļoti labi apzinos visus riskus ar kuriem es sastapšos, ja mani paņems uz darbu,un es esmu vienmēr gatavs sliktakajam.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Ash Frenders, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Renārs
Vecums: 14
In-Game UCP vārds: Skidrais123 (Ilgi nedomāju uz tā)
Spēsi lietot programmu Discord?:Protams.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jā.
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):https://imgur.com/a/YPzENZe

 

                                                                                                                     ~The Baltics~

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 11h 54m
Redzēts 20. augustā, 00:17
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 05. oktobrī, 23:54
0
post

LSPD] Jim Cartez - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv

Cien., Ash Frenders.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek apstiprināta.
Tas nozīmē to, ka Jūs tiekat pārvirzīts uz nākamo rekrutācijas posmu - intervija.
Sazinaties ar kādu Rekrutācijas un Apmācības divīzijas pārstāvi, zvanot uz iecirkņa tālruni - 311, vai apmeklējiet mūsu iecirkni tuvāko 48 stundu laikā.
 

Oktobris 5.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Pēdējo reizi rediģēja Bosch, 2020. gada 05. oktobrī, 23:56.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 18 ( 101 skatījumi )
HENKONZ, naurz, Murish, pidars, Bosch, Golcc, ivanovs, Helludoin, Supreme, Efrehs, emilinss, Scrubs, archaa, Lauronja, Ceikaa, MustanK, 匚ㄚ尺乇乂, Angelis