bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
0
topic
[LSPD] Michael Washington
rolanddis
Lietotājs
29 atbildes forumā
Online: 2d 9h 15m
Redzēts 2022. gada 26. novembrī, 23:07
Pievienots, 2020. gada 02. oktobrī, 13:26

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem. +

Jābūt vismaz 21 gadus veciem. +

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai. +

| 1 posms;  Personālā informācija | 
Uzvārds, vārds: Michael Washington
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 010193-27894
Dzimšanas vieta: Los Santos
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: Las Calinas
Faktiskā dzīvesvieta: Las Calinas
Pilsonība: Amerikāņu
Tālruņa numurs: 719676
E-Pasts: michaelwashington@yamo.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Vēlos kļūt par policijas virsnieku sekojoša iemesla dēļ: Vēlos stabilizēt dzīvi un vispārējo kāŗtību iekš pilsētas, mani šis darbs piesaista un es uzskatu, ka esmu gatavs tam. Kā arī esmu emocioāli un fiziski piemērots šim darbam. Kā arī uzskatu, ka tas ir mans dzīves mērķis, darboties policijā.


Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu piemērots dienestam policijā, jo man ir vajadzīgās kvalitātes un īpašības lai kļūtu par policijas virsnieku. Esmu ātrs un izlēmīgs visās situācijas, spēju koordinēt savas domas ar savām darbībām. Kā arī esmu fiziski sagatavots tam, un spēju vadīties pēc reglamenta un likuma.


Kādi ir riski darbā policijā?: Riski ir dažādi, atkarībā no situācijas un nodaļas kurā strādā. Var gūt dažādus ievainojumus, kā arī riskam tiek pakļauta emeocionālā veselība. To visu esmu ņēmis vērā.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Vārds Uzvārds] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Ralfs
Vecums: 19
In-Game UCP vārds: rolanddis
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/LF39uc2

Bosch
Servera administrators
Frakciju komanda
Veterāns
1009 atbildes forumā
Online: 109d 9h 37m
Redzēts Vakar, 23:04
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 04. oktobrī, 19:21
0
post

LSPD] Jim Cartez - Arhīvs - www.PLAYHARD.lv

Cien., Michael Washington.
Los Santos Policijas Departamenta Rekrutācijas un apmācību divīzija ir izskatījusi Jūsu iesniegto aplikāciju. Vēlamies informēt, ka Jūsu aplikācija tiek noraidīta.
Tas nozīmē, ka Jūs netiekat pārvirzīts uz nākamo kārtu - intervija.
Atkārtotu aplikāciju variet iesūtīt pēc 2 nedēļām.

Oktobris 4.; 2020
Los Santos Policijas Departaments
Rekrutācijas un apmācību divīzija

 

Los Santos, LS 90012, Police Plaza, Pershing Square

Lietotāji skatās šo tēmu: 0