bilde ko parada kad esi afk par ilgu
7
0
topic
[LSPD] Levon Page
balenciaga
Bijušais administrators
165 atbildes forumā
Online: 31d 1h 32m
Redzēts 4. maijā, 19:35
Pievienots, 2020. gada 28. septembrī, 17:48

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Page, Levon
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 090788-20282
Dzimšanas vieta: Angel Pine, Flint County, San Andreas
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: 1399 Santa Ana Street, Las Colinas, Los Santos 828, San Andreas
Faktiskā dzīvesvieta: 1399 Santa Ana Street, Las Colinas, Los Santos 828, San Andreas
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 700026
E-Pasts: levonpage@mail.sa

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Piesakos jo mans mērķis ir kļūt par vienu no izcilākajiem darbiniekiem šajā iestādē. Mans mērķis ir glābt cilvēku dzīvības, pasargāt tās, lai vai kādas briesmas draudētu. Esmu gatavs mesties ugunī lai noķertu noziedzinieku un ievietotu viņu atbildīgajā labošanas iestādē, tādējādi padarot ielas ar katru nakti mierīgākas.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Esmu spējīgs strādāt komandas darbā un induviduāli. Esmu pietiekami kompetents katrā no norādītajiem kritērijiem, fiziski un garīgi sagatavots šāda veida darbam. Manas prasmes arī sastāv no valodas zināšanām, protu brīvi sarunāties četrās valodās. Esmu mērķtiecīgs, vienmēr centīšos izpildīt savu mērķi.
Kādi ir riski darbā policijā?: Vislielākais risks ir dzīvības zaudēšana, vai nu tā ir kāda nevainīga garāmgājēja, tava pārinieka, vai arī pat noziedzinieka dzīvība. Virsnieku darbs ir bīstams, īpaši Los Santos ielās kur nozieguma līmenis ir augsts. Vienmēr jābūt gatavībā uz jebko.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Levon Page, Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Jānis
Vecums: 19
In-Game UCP vārds: balenciaga
Spēsi lietot programmu Discord?: jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):

Assassin
Bijušais administrators
Lietotājs++
310 atbildes forumā
Online: 31d 4h 14m
Redzēts 7. aprīlī, 22:44
Pievienots, 2020. gada 30. septembrī, 18:20
1
post

Cienījamais L. Page!

Izskatot jūsu pieteikumu Rekrutācijas kommanda ir izvērtejusi to un nolēmusi to noraidīt.

Ar cieņu , 

Captain of Police

J. O'Reiley

30/09/2020

Lietotāji skatās šo tēmu: 0