bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
3
0
topic
[LSAK] Aleksandr Belov
FizzyS
Lietotājs++
.
233 atbildes forumā
Online: 15d 18h 52m
Redzēts 2023. gada 04. augustā, 16:17
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 10:52

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds:Aleksandrs

 - Uzvārds:Belovs

 - Dzimums:Vīrietis

 - Personas Kods:010186-54313

 - Dzīves vieta:Los Santos ,Idlewood dzīvoklis #7

 - Nacionalitāte:Krievs

 - Talruņa nummurs:266666

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas:Autobusa šoferis

 - Amats, uz kuru kandidējat:Mehāniķis

 - Jūsu pieredze šajā amatā:Iestājos automehāniķu skola ,kā ari to pabeidzu San Fierro

 - Izglītības iestādes:Los Santos Bērnudārzs*Laiviņa*,Los Santos pamatsskola-vidusskola,San Fierro automehāniķu skola

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?:Nē

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?:Jā

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?:Nē

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?:Jums mani vajadzētu pieņemt tāpec ,ka esmu pieredzejis automehāniķis un saprotu ko daru kā ari uz doto brīdi Los Santos mehāniķis ir pieprasitā profesija

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ):Vēlos izvirzīt savu kandidatūru uz mehāniķa darba amatu.Mana līdzšinēja pieredze ir saistīta ar automašinu uzlabošanu ,labošu u.c lietu darišu par un gar auto.Pēdejos divus gadus pie sava amata esmu piestrādajis nedaudz mazāk ,jo bija grūtibas atrast darbu.

Esmu cilvēks ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti.Esmu komunikabls ,parliecinoš un atsaucīgs. Spēju ātri pielāgoties jaunām situācijam.

      Augsti novērtēšu uzaicinājumu uz darba interviju .lai jūs varētu izvērtēt manas iespējas kandidēt uz šo amatu.

~ OOC Informācija

 - Vārds:Mārtiņš

 - Vecums:15

 - SS no /history:

 - SS no /stats:

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 23. septembrī, 11:14
0
post


Sveicināti  Aleksandr Belov, Izskatot kārtīgi jūsu iesutīto CV uz Mehāniķa matu, esam nolēmuši to Apstiprināt. Sazināsimies ar jums tuvāko divu dienu laikā.

Ar cieņu:

Los Santos Auto konfiscētuves priekšniecība

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 19 ( 110 skatījumi )
dandijs, Castellani, FizzyS, Murish, Raivic, FRSBY, RainersK, ivanovs, Grens, Draugs, fletcher2, Lauronja, Spriditis, archaa, Gangsta, phine †, Freensto, Dayzer, samantiina