bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
1
topic
[LSPD] L.Mills
Tominsh
Bijušais administrators
Tominsh
461 atbildes forumā
Online: 19d 19h 23m
Redzēts 8. maijā, 12:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 11:27

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Mills Leonard
Dzimums:Vīrietis
Personas kods: 1996.07.17
Dzimšanas vieta: Las Santos Hospital
Štats:Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: -
Faktiskā dzīvesvieta: Idlewood Hotel.
Pilsonība: Amerkānis
Tālruņa numurs:353428
E-Pasts: L.Mills@gta.sa

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Es vēlos aizstāvēt savu dzimto pilsētu un arī Civiliedzīvotājus, jo man ir pieredze būdāms LSPD,
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Jo esmu  bijis LSPD Lieutenants I, apsolos būtu ideāls LSPD Virsnieks, un aizstāvēt Los Santos štatu.
Kādi ir riski darbā policijā?:Riski ir daudz, piemēram kā: vari būt ievainots, un iegūt traumas.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Leonard Mills] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Toms 
Vecums: 14 
In-Game UCP vārds: Tominsh
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [Jā.]:
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://prnt.sc/ujz6cn

 

 

 

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 19. septembrī, 17:16
0
post

Cienījamais L.Mills!

Izskatot jūsu pieteikumu Rekrutācijas kommanda ir izvērtejusi to un nolēmusi to apstiprināt , proti 1 nedēļas laikā jums ir jāsazinās ar LSPD Rekrutācijas kommandas pārstāvi, lai norunātu intervijas daļu.

Ar cieņu

Chief of Police

J.Lopez

19/09/2020

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 21 ( 79 skatījumi )
Bosch, alchemists, Efrehs, Scrubs, Gozmit, Kriksis, Hačiko, archaa, beglis, Lauronja, Tominsh, dandijs, RavenS, Spriditis, , 8bx, draiver, ELSB, daunars, LUĪZE, Raivis