bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
0
topic
[LSAK] Lucas Harlow
Suprīīīms
Lietotājs
43 atbildes forumā
Online: 4d 11h 49m
Redzēts 2022. gada 03. martā, 14:11
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 09:05

 

~ Personālā Informācija

 - Vārds: Lucas

 - Uzvārds: Harlow

 - Dzimums: Vīrietis

 - Personas Kods: 020899-54775

 - Dzīves vieta: Los Santos

 - Nacionalitāte: Amerikānis

 - Talruņa nummurs: 619415

~ Vakances / Vispārīgā Informācija

 - Iepriekšējās darba vietas: Autobusa Šoferis

 - Amats, uz kuru kandidējat: Mehāniķis

 - Jūsu pieredze šajā amatā: Es biju strādājis pie pazīstamā Servisā par mehāniķi, kur arī nostradāju 3 gadus un guvu normāli pieredzi un sapratu kas kur un kā ir jādara, tapēc man problēmas ar šo darbu nebūtu.

 - Izglītības iestādes: San Fiero Bērnudārzs "Dārzenis", San Fiero  Vidusskola, Los Santos  Augstskola

 - Vai Jūs esat iepriekš sodīts? Ja, jā tad par ko?: Nē, neēsmu.

~ Dokomentu Pārbaude

 - Vai Jums ir derīga Los Santos B kategorijas vadītāja apliecība?: Jā.

 - Vai Jums ir kādas citas apliecības? Vai licences?: Nē.

~ Motivācijas Dati

 - Kādēļ mums tieši Jūs būtu jāpieņem šajā amatā?: Jo man jau ir pieredze, tapēc es zinu kā un ko darīt, bieži redzu reklāmas ka cilvēkiem nepieciešami mehāniķi, tapēc arī vēlos viņiem palīdzēt. Es būšu ļoti aktīvs vienmēr visiem palīdzēšu un  centīšos gūt labas atsauksmes.

 - Motivācijas Vēstule ( 60 - 90 Vārdi ): Tāttad es vēlos iestāties šajā darbā un nedaudz nopelnīt sev naudu un savai ģimenei, jo pašlaik mums nevienam ģimenē nav darba, tapēc es izdomāju iestāties šeit, jo atceros ka šajā darbā ir pieredzīte, kapēc gan nepamēģināt tikt? Kā arī šis darbs ir man gandrīz kā hobijs, protams jā ir grūti bet man tas dod prieku ja kādam salaboju auto, patīk cilvēki kas pasakās par to ka salaboju viņiem auto.Kā arī kad biju mazāks es palīdzēju tētim labot moci, kad paaugos bij gadījumi ka pašam salūza, taču es biju pietiekoši prasmīgs un spēju salabot pats savu moci jau 14 gados, vienīgi ja neskaita ļoti nopietnus motora defektus, to es vēl tad nemācēju.

~ OOC Informācija

 - Vārds: Ritvars 

 - Vecums: 15

 - SS no /history: https://prnt.sc/uj3sl7" target="_blank">https://prnt.sc/uj3sl7

 - SS no /stats: Nav tgd, vēllāk iedošu, ja ļoti vaidzēs.

Castellani
Bijušais administrators
Lietotājs++
1037 atbildes forumā
Online: 113d 19h 39m
Redzēts 2022. gada 15. novembrī, 11:06
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 12:34
0
post


Sveicināti Lucas Harlow, Izskatot kārtīgi jūsu iesutīto CV uz mehāniķa matu, esam nolēmuši to noraidīt. Sakara ar to, ka pašlaik ir pietiekams darbinieku skaits.

Ar cieņu:

Los Santos Auto konfiscētuves priekšniecība

Animated GIF

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 16 ( 103 skatījumi )
dandijs, Suprīīīms, Tommy, Kristers, Gangsta, Tominsh, Draugs, RainersK, 8bx, Castellani, Spriditis, xGodSonZ, Lauronja, ELSB, pidars, fletcher2