bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
[LSPD] Dexter Lennon
xGodSonZ
Lietotājs
89 atbildes forumā
Online: 3d 23h 50m
Redzēts 2021. gada 12. oktobrī, 13:20
Pievienots, 2020. gada 17. septembrī, 22:06

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Lennon Dexter
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 
Dzimšanas vieta: Los Santos, Market St: #145B, Dzemdību nams
Štats: Los Santos
Deklerētā dzīvesvieta: Idlewood, Mason St. 18
Faktiskā dzīvesvieta: Idlewood, Mason St. 18
Pilsonība: Amerikānis 
Tālruņa numurs: 338672
E-Pasts: dexter.l333@gov.ls

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:

 Sapnis kļūt par likumsargu man jau radās no skolas laikiem. Policijas darbs ir aizraujošs un to sapratīs tikai valsts patrioti, kuri ir gatavi cīnīties par spēcīgu un drošu valsti un pilsētu. Pirmajā vietā tās bija mācības, kas man ļoti daudz aizņēma laiku un nācās ieguldīt visu kas man ir, lai tikai izmācītos Policijas akadēmijā un iegūtu sertifikātu, ar kuru es droši varu strādāt policijā. Es tieši vēlos strādāt policijā ir iemesls, jo tas ir neparasti. Es apzinos, ka spēcīgākie tiek tālāk un strādā policijā. Tagad pilsētā ir ļoti daudz noziedzību. Tas ir ļoti daudz saistīts ar jauniešiem, kuri lieto narkotikas un pēc tam nezināmu iemeslu dēļ paņem savus ieročus un iet skaidroties ar citiem cilvēkiem. Tādu cilvēku dēļ mirst ļoti daudz nevainīgi cilvēki, kuri nemaz nebija iesaistīti konfliktos. Tieši šī iemesla dēļ es vēlos strādāt un kļūt par atbildīgu personu iecirknī, kas spētu palīdzēt un izglābt daudz cilvēkus un to dzīvības
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:

 Pašam sevi ir grūti no aprakstīt kā personību, bet pēc manām domām es esmu komunikabls, jautrs, drosmīgs, sportisks,  vienmēr būšu gatavs palīdzēt.

Kādi ir riski darbā policijā?: Kā jau augstāk minēju mans mērķis ir apturēt noziedzības daudzumu pilsētā. Es vēlos aizsargāt cilvēkus, kuri ir apdraudēti un neaizsargāti riskējot ar savu dzīvību. Es esmu gatavs riskēt ar savu dzīvību, ja tas ir nepieciešams, lai aizsargātu valsti.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Dexter Lennon , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Mareks
Vecums: 
In-Game UCP vārds: xGodSonZ
Spēsi lietot programmu Discord?: Jā
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):  History

Animated GIF

~~~~~~ Fenix Jamz - Dzīvs - "Bezdarbnieks" ~~~~~~

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 18. septembrī, 07:48
0
post

Cienījamais D.Lennon!

Izskatot jūsu pieteikumu Rekrutācijas kommanda ir izvērtejusi to un nolēmusi to noraidīt.

Noraidīts tiek sakarā ar kriminālu vēsturi.

Ar cieņu , 

Chief Of Police

J.Lopez

17/09/2020

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 17 ( 106 skatījumi )
ASTRODIUM, Efrehs, Scrubs, SiL3Nt, dandijs, archaa, xGodSonZ, Spriditis, ELSB, beglis, Kristers, Suprīīīms, Angelis, samantiina, pidars, Valchhaaa, Lauronja