bilde ko parada kad esi afk par ilgu
2
0
topic
LSPD Russel Lewison
Kristers
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
Bijušais foruma moderators
-loWkey
918 atbildes forumā
Online: 86d 20h 32m
Redzēts 2023. gada 30. septembrī, 15:50
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 21:09

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds:Russel Lewison
Dzimums:Vīrietis
Personas kods: 120604-28972
Dzimšanas vieta:Los Santos
Štats: San Andreas 
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos Idlewood
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Jefferson 
Pilsonība:Anglis
Tālruņa numurs:873265
E-Pasts: R.Lewison@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Es vēlos kļūt par virsnieku,tapēc,jo es vēlos pasargāt mūsu skaisto Los Santos no pārgalvīgiem braucējiem,kā arī no tiem,kas dara sliktu. Bieži redzu kā pa ielām braukā pārgalvīgi braucēji,policija ne vienmēr ir uz vietas īstajā laikā,tapēc apsolos,ka darīšu visu iespējamo,lai attīrītu tiesi Los Santos no nelegālajām personām.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Es esmu izmācijies Los Santos koledžā par Policijas darbu. Esmu fiziski labi sagatavots,ļoti aktīvi dodos uz GYM un manuprāt,ka tieši tas arī noder iekš LSPD. Es esmu komunikabls,spēju sadarboties ar kolēģiem,atrast īsto variantu konfilkta situācija. 
Kādi ir riski darbā policijā?: Riski policijas darbā ir tādi,ka Tu nezini kurā brīdī ar Tevi var kautkas notikt. Atrodoties LSPD darbā,Tu vari zaudēt ģimeni,kolēģus. 

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Russel Lewison] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Kristers
Vecums: 14
In-Game UCP vārds: KikemonsLV
Spēsi lietot programmu Discord?:Jā.
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:Jā. 
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):History

 

Pēdējo reizi rediģēja Kristers, 2020. gada 16. septembrī, 21:18.
archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 16. septembrī, 22:04
0
post

Cienījamais R.Lewison!

Izskatot jūsu pieteikumu Rekrutācijas kommanda ir izvērtejusi to un nolēmusi to apstiprināt , proti 1 nedēļas laikā jums ir jāsazinās ar LSPD Rekrutācijas kommandas pārstāvi, lai norunātu intervijas daļu.

Ar cieņu

Chief of Police

J.Lopez

09/16/2020

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0