bilde ko parada kad esi afk par ilgu
4
0
topic
(Johan Lewis) LSPD
friken123
Lietotājs
11 atbildes forumā
Online: 10h 45m 16s
Redzēts 2022. gada 17. decembrī, 22:29
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 19:58

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds:Johan Lewis
Dzimums:Vīrietis
Personas kods: 1231309
Dzimšanas vieta:Los Santos slimnīca
Štats:Los santos
Deklerētā dzīvesvieta:Idlewood #15
Faktiskā dzīvesvieta:Idlewood #15
Pilsonība:ir
Tālruņa numurs:871478
E-Pasts:Lewis@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?:Gribu pilsētā ieviest kārtību un apturēt jebkādas nelegālas organizāciajs, un narkotiku tirgošanu. Apturēt visus dzerājšoferus un tos kuri vada automašīnu bez tiesībām. Bērnības sapnis ir bijis iekļūt policijas darbā. Spēju risināt nepatīkamas un ilgas situācijas.
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?:Esmu strādīgs un apzinīgs cilvēks. Uzņemos riskēt ar savu dzīvību lai glābtu to citiem. Ļoti labi protu braukt.
Kādi ir riski darbā policijā?:Tikt savainotam, nošautam, nolaupītam un tikt spidzināts lai izstāstītu vsu par policijas plāniem.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, [Vārds Uzvārds] , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds:Deniss
Vecums: 14
In-Game UCP vārds: Kabacis
Spēsi lietot programmu Discord?:vienmēr
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]:jā
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ):Iesūtīšu privāti

dandijs
Bijušais administrators
Veterāns
Bijušais foruma moderators
Vergs
1630 atbildes forumā
Online: 180d 6h 19m
Redzēts 14. maijā, 11:07
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 20:05
1
post

Cienījamais Johan Lewis!

Izskatot jūsu pieteikumu Rekrutācijas kommanda ir izvērtejusi to un nolēmusi to noraidīt.

Ar cieņu , 

Deputy Chief

M.Gray 

14/09/2020

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0