bilde ko parada kad esi afk par ilgu
3
0
topic
[LSPD] Matthew Rodrigez
Kriksis
Lietotājs++
Kriksis
392 atbildes forumā
Online: 24d 15h 59m
Redzēts 22. martā, 17:19
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 17:14

mZ2fW3K.png

LOS SANTOS POLICIJAS DEPARTAMENTS

"REKRUTĒSANAS UN APMĀCĪBAS DIVĪZIJA"

APLIKĀCIJAS FORMĀTS;

Iesūtītājiem:

Jābūt San Andreas štata iedzīvotajiem.

Jābūt vismaz 21 gadus veciem.

Jābūt nokārtotai San Andreas Štata izsniegtai B kategorijas vadītāja apliecībai.

| 1 posms;  Personālā informācija |
Uzvārds, vārds: Rodrigez Matthew
Dzimums: Vīrietis
Personas kods: 120984-21742
Dzimšanas vieta: Los Santos Slimnīca
Štats: San Andreas
Deklerētā dzīvesvieta: Los Santos
Faktiskā dzīvesvieta: Los Santos Jefferson Motelis.
Pilsonība: Amerikānis
Tālruņa numurs: 835117
E-Pasts: rodrigez@gmail.com

| 2 posms; Jautājumi |

Kādēļ Jūs vēlaties kļūt par Los Santos Policijas Departamenta virsnieku?: Jo esmu labi sagatavots, esmu gatavs glābt Los Santos štata iedzīvotājus no neparedzētām, vai paredzētām briesmām. Esmu pabeidzis San Fiero Policijas akadēmiju, neteikšu ka viegli gāja, bet pretinieks ir uzvarēts un esmu gatavs kalpot mūsu štata un nepārkāpt savu likumu!
Kādēļ tieši Jūs būtu jāpieņem departamentā?: Kā jau minēju esmu gatavs palidzēt, glābt mūsu štata iedzīvotājus, vēlos savest kārtību mūsu štatā.
Kādi ir riski darbā policijā?: Iestājoties policijas darbā apzinos, ka risks ir liels, un jebkurā gadījumā ar mani, vai tevi jebkas var notikt, sašauts, nodurts, smaga pakaļdzīšanās avārija.

| 3 posms; Zvērests | 

Es, Matthew Rodrigez , Los Santos topošais Virsnieks, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai,manas dzimtās zemes un Los Santos tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt Virsnieka pienākumus. Ar savu parakstu, es apstiprini, ka ievērošu zvērestā minēto. Es apzinos, ka par zvēresta nepildīšanu draud kriminālatbildība.

(( 4 posms; OOC informācija ))

 

Vārds: Kristiāns
Vecums: 16
In-Game UCP vārds: Rasty
Spēsi lietot programmu Discord?: Protams!
Vai pēc iestāšanās Departamentā Tu būsi spējīgs izmantot mikrafonu mūsu Ts3 kanālos? [OBLIGĀTI]: Ja būs vajadzīgs. Jā!!!
Ekrānšāviņš ar Admin History ( /history ): https://imgur.com/a/mJhymRY

 

Pēdējo reizi rediģēja Kriksis, 2020. gada 14. septembrī, 17:15.

 

 

archaa
Lojālais lietotājs
Bijušais administrators
Biedrs
archa
684 atbildes forumā
Online: 51d 16h 13m
Redzēts 16. aprīlī, 09:13
Pievienots, 2020. gada 14. septembrī, 17:24
0
post

Cienījamais M.Rodrigez!

Izskatot jūsu pieteikumu Rekrutācijas kommanda ir izvērtejusi to un nolēmusi to apstiprināt , proti 1 nedēļas laikā jums ir jāsazinās ar LSPD Rekrutācijas kommandas pārstāvi, lai norunātu intervijas daļu.

Ar cieņu

Chief of Police

J.Lopez

14/09/2020

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0